מחזור 13 בליגת אתנה ווינר: חולון מארחת את אשדוד
מחזור 13 בליגת אתנה ווינר: חולון מארחת את אשדוד
משחקי המחזור ה-13 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתקיימו מחר (שני, 25.12) ובמוקד שני משחקים: מפגש הצמרת בין אליצור חולון למכבי בן בנות אשדוד ומשחק התחתית, בין סוגרות הטבלה, בני יהודה להפועל ראשון לציון. שעה ראשית 19:00.
מאת: עורך האתר     24/12/2017

משחקי המחזור ה-13 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתקיימו מחר (שני, 25.12) ובמוקד שני משחקים: מפגש הצמרת בין אליצור חולון למכבי בן בנות אשדוד ומשחק התחתית, בין סוגרות הטבלה,  בני יהודה להפועל ראשון לציון.  שעה ראשית 19:00.


 אליצור חולון. משחק מרכזי

אליצור חולון – מכבי אשדוד (18:30)
אליצור חולון תארח את האלופה אחרי שרשמה ניצחון חשוב על שיין נדל"ן רמת השרון 75:81 במשחק המרכזי של  המחזור ה-12. מכבי בן בנות אשדוד גברה במחזור הקודם על הפועל רוני פ"ת  66:70 ומגיעה מוכנה למשחק הצמרת עם שי דורון.


 האלופה מאשדוד לפני ההצטרפות של שי דורון

חולון קולעת בממוצע במשחקי הבית שלה 77.5 נקודות למשחק ובניצחונות העונה מגיעה ל-78.1 נקודות בממוצע למשחק. אשדוד, קלעה בשני המחזורים האחרונים, מאז חזרתה של שי דורון, 75 נקודות בממוצע למשחק.
 
הצצה לרשימה הסטטיסטית המסכמת את שני משחקי הליגה האחרונים מגלה כי הזרות של חולון קלעו 63 נקודות בממוצע לעומת 42.5 של אשדוד. לעומת זאת הישראליות של אשדוד, עם שי דורון, דומיננטיות יותר וקולעות 32.5 נקודות בממוצע למשחק לעומת 15.5 נקודות של חולון.
 
נזכיר כי המפגש הקודם בין שתי הקבוצות, במסגרת המחזור הרביעי, היה לוהט ביותר והסתיים בהפסד של האלופה מאשדוד 80:69. במפגש זה ספגה טיפאני הייז מאשדוד שתי עבירות טכניות ברבע הראשון והורחקה.
 
 
החבורה של עדני דגן. בני יהודה

בני יהודה – הפועל ראשון לציון
מפגש לוהט בין שתי הקבוצות האחרונות בטבלה. בני יהודה מגיעה אחרי שלושה הפסדים רצופים ואחרי המחזור האחרון בו הפסידה 89:57 (בחוץ) לאליצור נווה דוד רמלה. ראשון לציון, עם 8 הפסדים רצופים, תעשה הכל כדי לשנות מגמה ולרשום ניצחון כפול על בני יהודה.


 ראשון לציון. רוצות לנצח

המפגש הקודם בין הקבוצות, לפני כחודשיים, הסתיים בניצחון בכורה ויחיד, עד כה, של ראשון לציון בליגה עם 57:86 על בני יהודה ששיחקה ללא טל לב.
 

מכבי רמת חן/בליך. אין משחקים קלים 

מכבי רמת חן/בליך – בנות הרצליה (18:00)
רמת חן/בליך עם שלושה נצחונות רצופים רוצה להמשיך במומנטום ולשפר עמדות מול בנות הרצליה הסוחבות שלושה הפסדים. המפגש הקודם בין השתיים הסתיים בניצחון של רמת חן/בליך 61:75.


 גלעד כץ ובנות הרצליה
מפגש מעניין צפוי בין שירן צעירי וחברותיה טיירה פארט ראפין, נייה קופי ובאשרה גרבס לאופיר בנט וחברותיה מתי אג'בון,  ניקי גריין ובריאנה ריצ'רדסון.
 
 
מכבי רעננה. משחק בית

מכבי רעננה – הפועל רוני פ"ת
שיר תירוש ומכבי רעננה עם שלושה נצחונות רצופים תארח את הפועל רוני פ"ת ואת בריטני סייקס המצוינת. רעננה עם קאריסמה פן, אריאל אדוארדס ו-בריה גוס תנסה לסגור חשבון אחרי שהפסידה במפגש הקודם 67:58.
 

שיין נדל"ן רמת השרון. מארחות 

שיין נדל"ן רמת השרון – נווה דוד רמלה
רמת השרון עם שני הפסדים רצופים וזיכרון כואב מהפסד במפגש הקודם מול רמלה 79:71, תגייס את כל הכוחות של שי קלי,  אלכס הארדן, לורין ארווין ועדן רוטברג כדי לחזור למסלול הנצחונות. רמלה מגיעה מעודדת אחרי הנצחון הגדול על בני יהודה 57:89 ועם יכולת גבוהה של אדוט בולג'ק, ג'ני סימס ונועה גנור.
 
צילומים: עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל