מחזור 12: חולון מארחת את רמת השרון
מחזור 12: חולון מארחת את רמת השרון
משחקי המחזור ה-12 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייערכו מחר (חמישי, 21.12) שעה ראשית 19:00 ובמוקד המוליכה אליצור חולון מארחת את שיין נדל"ן רמת השרון
מאת: עורך האתר     20/12/2017

משחקי המחזור ה-12 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייערכו מחר (חמישי, 21.12) שעה ראשית 19:00 ובמוקד המוליכה אליצור חולון מארחת את שיין נדל"ן רמת השרון


 סיאניה צ'ונג, קריסטל ברדפורד ולימור פלג. מוליכות
 
אליצור חולון - שיין נדל"ן רמת השרון
המשחק המרכזי של המחזור מפגיש בין המוליכה, אליצור חולון, עם 8 נצחונות ו-3 הפסדים לבין 
שיין נדל"ן רמת השרון עם 6 נצחונות ו-5 הפסדים.  המפגש הקודם בין השתיים, במסגרת מחזור המחזור ה-3, הסתיים בניצחון חוץ של חולון 68:74.
מפגש מסקרן צפוי בין הטריו של חולון סיאניה צ'ונג, דניאל אדאמס ,קריסטל ברדפורד, שקלעו יחד 51 נקודות בניצחון האחרון 69:72 (בחוץ) על בני יהודה לבין הטריו של רמת השרון עם אלכס הארדן, שי קלי ולורין ארווין, שקלעו יחד 62 נקודות בהפסד האחרון 80:79 לאלופה מאשדוד.
 

טל לב. עמית טולמן וסקויה הולמס. בני יהודה 

אליצור נווה דוד רמלה – בני יהודה
רמלה ובני יהודה עם 2 הפסדים רצופים היו קרובות מאד לניצחון במחזור האחרון.
רמלה פיגרה בנקודה,  44 שניות לסיום, בהפסד (חוץ) למכבי רמת חן/בליך 54:52, ואילו בני יהודה פיגרה בנקודה אחת בלבד, 38 שניות לסיום, בהפסד הבית לאליצור חולון 72:69.
הישראליות של רמלה, נועה גנור, שיראל ברמן ואלכסנדרה כהן  קלעו ביחד במשחק האחרון 12 נקודות לעומת 32 נקודות של טל לב, מאי דיין ושיר לוי.


 בנות הרצליה.

בנות הרצליה – מכבי רעננה
הרצליה עם 2 הפסדים רצופים מארחת את רעננה עם 2 נצחונות רצופים. במפגש הקודם בין השתיים במסגרת המחזור ה-3 של הליגה, ניצחה מכבי רעננה 59:70 בדרבי של השרון.
הרצליה הפסידה במחזור האחרון במשחק חוץ להפועל רוני פ"ת 86:79 עם 38 נקודות משותפות של
נוגה פלג פלץ, מרים חנון, ליעד סואץ קרני וליעד אורבך.
מכבי רעננה מגיעה אחרי ניצחון במחזור הקודם 63:66 על הפועל ראשל"צ בו שיר תירוש, יערה יצחקי ומורן ספיר קלעו ביחד 20 נקודות.

 
קטיה לויצקי,טיפאני ג'קסון ושרה האטיס. אשדוד

מכבי בן בנות אשדוד – הפועל רוני פ"ת
האלופה, עם שי דורון בהופעת בכורה מחודשת בבית,  תארח את בריטני סייקס ואת הפועל רוני פ"ת, המגיעה אחרי ניצחון 79:86 על בנות הרצליה.פ"ת עם 2 נצחונות רצופים,  תנסה להפתיע את האלופה. אשדוד לעומתה תנסה לשחזר את היכולת הטובה שהציגה ברבע השלישי מול רמת השרון, עם טיפאני הייז, קטיה לוויצקי ורוני בן נון.
 

שירן צעירי. מכבי רמת חן/בליך

הפועל ראשל"צ – מכבי רמת חן/בליך
בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל אין השנה משחקים קלים וגם מה שנראה משחק קל על הנייר, בין הפועל ראשון לציון למכבי רמת-חן/בליך, עשוי להתפתח למותחן מרתק.  במפגש הקודם, במסגרת המחזור ה-3, זה נגמר בניצחון 70-87 למכבי רמת-חן/בליך.


עדי רחל לוקס. ראשון לציון

מפגש מעניין צפוי בין עדי רחל לוקס מראשל"צ, שקלעה 6 שלשות בהפסד 66:63 (בבית) מול רעננה לשירן צעירי, שקלעה 5 שלשות בניצחון 52:54 על אליצור נווה דוד רמלה.
 
צילומים: עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל