אשדוד אלופה בפעם החמישית בתולדותיה!
אשדוד אלופה בפעם החמישית בתולדותיה!
מכבי אשדוד היא אלופת ליגת אתנה ווינר נשים לעונת 2016/17! אשדוד ניצחה הערב (חמישי) באולמה הביתי את מכבי רמת חן/בליך 62:71. זוהי האליפות הרביעית ברציפות של אשדוד והחמישית בתולודותיה.
מאת: נועם זינגבוים    20/04/2017

מכבי אשדוד היא אלופת ליגת אתנה ווינר נשים לעונת 2016/17! אשדוד ניצחה הערב (חמישי) באולמה הביתי את מכבי רמת חן/בליך 62:71. זוהי האליפות הרביעית ברציפות של אשדוד והחמישית בתולודותיה. עדן ענבר, המאמן האשדודי שנבחר למאמן העונה, אמר בסיום: "אני נורא שמח, מגיע לרמת חן מילה טובה על עונה גדולה. עכשיו הבמה היא לבנות ולא לי. אני מאוד שמח".

היכל ה"קריה" שבאשדוד לבש חג לקראת משחק הגמר. האוהדים מילאו את ההיכל ולא הפסיקו לעודד כבר מן השנייה הראשונה.
הרבע הראשון נפתח צמוד ושתי הקבוצות התקשו לקלוע. לאחר שההתרגשות פחתה, החלו הקבוצות לשחק בהתאם למעמד. טיפאני הייז פשוט להטה וסיימה את הרבע הראשון עם 15 נק'! אשדוד המשיכו לשלוט במשחק, והמחצית נגמרה בתוצאה 32:40. במחצית השנייה, היה נראה שאשדוד פשוט רוצה את זה יותר מרמת חן - הבנות של עדן ענבר היו הראשונות לכל כדור ועם הדחיפה של הקהל הביתי סגרו את הסיפור וזכו בצלחת האליפות בפעם הרביעית ברציפות.

ל-MVP  של העונה נבחרה טיפאני ג'קסון, שסיימה כהרגלה עם דאבל דאבל של 10 נק' ו-12 כדורים חוזרים. טיפאני הייז הוסיפה 16 נק' והקפטנית שי דורון סיימה עם 12 נק'.
בצד המפסיד דניאל אדאמס סיימה עם 18 נק'. שירן צעירי סיימה עם 11 נק' ובריה הולמס סיימה עם 8 נק'.