בחמישי: אשדוד רוצה אליפות!
בחמישי: אשדוד רוצה אליפות!
​מחר (חמישי) יתקיים המשחק הרביעי בסדרת הגמר בליגת אתנה ווינר סל לנשים. ניצחון של אשדוד יכתיר אותה לאלופת המדינה בפעם החמישית בתולדותיה. רמת חן תלחם ללקבוע משחק חמישי ומכריע בביתה.
מאת: מנהלת הליגה     19/04/2017

מחר (חמישי) יתקיים המשחק הרביעי בסדרת הגמר בליגת אתנה ווינר סל לנשים. מכבי אשדוד שהחזירה לעצמה את יתרון הביתיות תארח את מכבי רמת חן/בליך. ניצחון של אשדוד יכתיר אותה לאלופת המדינה, בפעם הרביעית ברציפות והחמישית בתולדות המועדון.
רמת חן תלחם להשגת ניצחון כדי לקבוע משחק חמישי ומכריע בביתה.
 
מכבי בנות אשדוד – מכבי רמת חן/בליך
יום חמישי, 19:00, היכל "הקריה" (שידור ישיר בערוץ הספורט)

האשדודיות תגענה למשחק באנרגיות מחודשות ובעזרת הקהל הביתי החם שצפוי להגיע לאולם הקריה ולדחוף את הקבוצה הן יכולות לחגוג אליפות חמישית למועדון בסיומו של הערב. מנגד שואפות שירה העליון ושחקניותיה לשמור בחיים את חלום האליפות הראשונה בהיסטוריה של המועדון ולכן ילחמו כדי להביא את הסדרה למשחק החמישי ומכריע באולם זיסמן ברמת גן.
 
עד כה סדרת הגמר סיפקה לנו דרמות ומשחקים איכותיים ששתי הקבוצות ניצחו את יריבותיהן במשחקי החוץ. במשחק הראשון ניצחה אשדוד ברמת חן 53:69, גנבו את הביתיות ועלו ל-0:1 בסדרה. 
במשחק השני, השיגה מכבי רמת חן/בליך, בניצוחה של הקפטנית שירן צעירי, ניצחון חוץ חשוב במיוחד 56:611 שהחזיר לה את הביתיות והישווה את הסדרה. 
במפגש השלישי בין הקבוצות, שוב גנבה אשדוד את הביתיות, קטיה לויצקי הובילה את קבוצתה לניצחון 54:76 עם דאבל דאבל של 17 נקודות ו-11 כדורים חוזרים.
מאמן מכבי אשדוד עדן ענבר שומר על איפוק וקור רוח לקראת המשחק: "כבר ניצחנו במשחק חוץ והפסדנו בבית. היינו כבר בכל הסרטים. אנחנו מובילים כרגע וזה הכל"

מאמנת רמת חן שירה העליון גם היא לא מתרגשת: "1:2 בסדרה: הכל פתוח, וכדי  לזכות באליפות נצטרך לנצח בשני משחקים“.