למען הקהילה: מכבי רמת חן/בליך בקריית מוצקין
למען הקהילה: מכבי רמת חן/בליך בקריית מוצקין
קבוצת מכבי רמת חן/בליך מליגת העל לנשים בכדורסל הגיעה ביום שני 8.2.17, לבית הספר אורט מוצקין שבקרית מוצקין למפגש עם תלמידי בית הספר במסגרת פרויקט מפעל הפייס 'כדורסל נשים למען הקהילה' וקיימה משחק ראווה מול קבוצה תלמידי בית הספר.
מאת: מנהלת הליגה     08/02/2017

שחקניות מכבי רמת חן/בליך והמאמנת שירה העליון הגיעו לבית הספר אורט מוצקין וערכו פעילות קהילתית: 'כדורסל נשים למעל הקהילה', ביוזמת מפעל הפייס. תלמידי בית הספר אורט מוצקין הגיעו לפגוש את שחקניות ליגת העל, עודדו בלהט את השחקניות ואת קבוצת בית הספר ויצרו אווירה מיוחדת ויוצאת דופן.

הפעילות נפתחה בטקס תודות ונאומים קצר בנוכחותה של מנהלת בית הספר שרה פינטו, של האחראי על הספורט יוסי חדד ושל מנכ"ל ליגת העל לנשים בכדורסל, שי כרם. בסיום הטקס נערך משחק ראווה בין שחקניות רמת חן לבין קבוצה שחקני התיכון של בית הספר. במשחק ניצחה רמת חן בתוצאה 41-39 מסל בשניות האחרונות של השחקנית דניאל האבר.

בסיומו של המשחק הוכתר תלמיד בית הספר עמית אלמוג לשחקן המצטיין של המשחק וקיבל חולצה חתומה מידי קפטנית קבוצת רמת חן שירן צעירי. בתחרות השלשות המסורתית שנערכה ניצח גם כן עמית אלמוג אשר קלע את מספר השלשות הרב ביותר וזכה בגביע.