אורן לינדר הלך לעולמו בגיל 57
אורן לינדר הלך לעולמו בגיל 57
מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל מביעה את צערה הרב על האסון הכבד והאובדן הגדול שפקד היום את קבוצת הפועל זכרון/מעגן מיכאל ואת ליגת העל לנשים כולה.
מאת: מנהלת הליגה     11/02/2017

אורן לינדר (57) שנהרג אתמול (ששי) בבוקר באזור מושב בית חנינה שליד זכרון יעקב, היה יו"ר משותף של קבוצת הנשים בכדורסל הפועל זכרון/מעגן מיכאל המשחקת בליגת העל לנשים בכדורסל. בנוסף, היה יו"ר עמותת הספורט של מעגן מיכאל הכוללת כדורסל,כדורגל וימאות, וניהל אותה בהצלחה.
לפני שלוש שנים הקים לינדר בן קיבוץ מעגן מיכאל, מנהל שיווק אירופה של מפעל פלסאון ממעגן מיכאל, יחד עם צביקה גלידואני יו"ר הפועל זכרון יעקב קבוצה משותפת לשתי האגודות. בשנים האחרונות עסק בהתמדה בריצה למרחקים ארוכים ונהג להשתתף במרתונים ובתחרויות נוספות. בתחילת ינואר השתתף במרתון טבריה. הוא ניפטר במהלך אימון ריצה אתמול בבוקר.

במשך שנים רבות, התמודדו השתיים אחת נגד השנייה בצמרת הליגה הלאומית והארצית, כשהמרחק הגיאוגרפי בינהן היה פחות מחמישה קילומטרים, עד שלינדר וגלידואני יזמו והקימו קבוצה אחת. הקבוצה המאוחדת זכתה שנתיים ברציפות באליפות הליגה הלאומית, ואחרי שהשחקניות הביעו רצונן לשחק בליגת העל, עשו השניים הכל כדי לממש את חלומן. העונה הצטרפה הקבוצה לליגת העל. נציין כי גם הקבוצות הצעירות של זכרון יעקב ומעגן מיכאל פועלות כיום במשותף.

"מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל מביעה את צערה הרב על האסון הכבד והאובדן הגדול שפקד היום את קבוצת הפועל זכרון/מעגן מיכאל ואת ליגת העל לנשים כולה. קשה לעכל את מה שקרה. אורן לינדר היה שותף אמיתי לדרך והאסון שקרה לו תוך כדי פעילות ספורטיבית בלתי ניתפס" אמרה רו"ח איריס שטרק עם היוודע דבר האסון הנורא.

מנהלת ליגת העל מודיעה כי ביום שני הקרוב (13.2.17), יפתחו משחקי המחזור ה-17 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל בדקת דומיה, וכי שחקניות כל הקבוצות יענדו סרט שחור על חולצות המשחק שלהן.

מי שלא מצליח להירגע ולהבין מה קרה הוא צביקה גלידואני שהיה לצדו כיו"ר בכל השנים האלה. "אורן היה איש מדהים. איזו אישיות מיוחדת עם תכונות יוצאות דופן של נתינה, מוטיבציה גבוהה, והיה מעורב מאד בחיי היום יום של הקבוצה. היה אהוב על כולנו, והוא יחסר לנו מאד. יהיה קשה מאד בלעדיו" אמר גלידואני, שסיפר כי רק אתמול בערב (חמישי) ישבו השניים והחלו בבניית התוכנית לקידום הקבוצה בעונת המשחקים הבאה.

הלוויתו של אורן לינדר תתקיים ביום ראשון בשעה 16:30 בקיבוץ מעגן מיכאל.
הותיר אחריו אשה, שני בנים ובת.