במגמת עליה
במגמת עליה
ג'סמין תומאס (28) מובילת הכדור של קבוצת הנשים כדורסל רמת השרון הצטיינה אמש כשקלעה 18 נקודות, קטפה 6 ריבאונדים, מסרה 7 אסיסטים והובילה את קבוצתה לניצחון גדול על בנות הרצליה 58:88. זוהי העונה הראשונה של תומאס במדי רמת השרון, אליה עברה מקבוצת בנות הרצליה בה שיחקה בעונה הקודמת. "גביע המדינה ואליפות הם בהחלט יעדים שאפשר לשאוף אליהם העונה" מצהירה תומאס.
מאת: מנהלת הליגה     07/02/2017

איך ההרגשה לנצח בצורה כזו את בנות הרצליה, המדורגת המקום השלישי בטבלה?
"לנצח זו תמיד הרגשה מצוינת ולא משנה באיזה פער. אתמול הדברים באמת התחברו לנו בצורה טובה לאחר תקופה ארוכה של עבודה קשה ושינויים שבוצעו בקבוצה. באופן אישי בתחילת הדרך היה לי קשה למצוא את מקומי, אבל עם הזמן אני מרגישה שדברים הולכים ומשתפרים גם ברמה האישית. ההצלחה גם מעניקה ביטחון שמחזק אותי ממשחק למשחק".

איך את מסבירה את ההבדל בין רמת השרון של פתיחת העונה לרמת השרון של המחזורים האחרונים?
"בתחילת העונה גיששנו. הקבוצה הורכבה  מסגל חדש, וניסינו למצוא את השיטה והדרך. בנוסף הפציעה של טליה קולדוול פגעה ביכולת הקבוצה. לשמחתי קבלנו לאחרונה את סיירה בורדיק שמוסיפה כל כך הרבה איזון לקבוצה. מעבר ליכולות המגוונות שלה היא מצליחה להכניס סדר ואנרגיות לקבוצה ולחבר את השחקניות. בנוסף שאנטה בלאק הצטרפה לאחרונה ומוסיפה רבות לקבוצה. כרגע יש סדר. כל אחת בעמדה שלה יודעת מה תפקידה ובצורה הזו קל לעשות את העבודה בצורה הרבה יותר טובה ויעילה".   

בשבוע הבא משחק קשה מול אשדוד, אתן עושות הכנות מיוחדות?
"לכל משחק אנחנו נערכות לכל משחק כאילו זה המשחק הכי קשה שלנו, וכך גם למשחק הזה.  אנחנו נמשיך להתאמן קשה על מנת שנוכל להגיע ולתת את הכי טוב שיש לנו, כפי שהיה במשחקים האחרונים".   

אליפות זו מטרה העונה?
"אנחנו צריכות לשאוף תמיד הכי גבוה שאפשר. לפנינו לא מעט משחקים ועלינו להתרכז בעבודה קשה ולא בסיסמאות. אם נמשיך בדרך הזו כמובן שהכל אפשרי. בנוסף לכך יש גם את גביע המדינה - שאיפה ומטרה בפני עצמה שנרצה להשיג".    

ומה לגבי שאיפותיך האישיות?
"השאיפות האישיות מבחנתי מתחברות עם שאיפות הקבוצה. אני מתרכזת כרגע בטובתה והצלחתה של קבוצתי. אני כמובן אמשיך לתת את כל מה שאני יודעת ויכולה על מנת שנמשיך ונצליח".