הביאה את הראשון לראשון
הביאה את הראשון לראשון
לימור פלג (31) מהפועל ראשון לציון הייתה מהבולטות אמש בניצחון הבכורה של הקבוצה בחוץ על א.ס רמת השרון. "המטרה של הקבוצה השנה להצליח להתברג בפלייאוף העליון", אומרת פלג.
מאת: שי כרם     29/11/2016

פלג, שחקנית ותיקה ומנוסה בליגת העל לנשים בכדורסל, בחרה לקחת החלטה משמעותית בשלב זה של קריירת הכדורסל שלה, ועשתה את המעבר מהאלופה הגדולה אשדוד אל ראשון לציון הקטנה והצנועה, שהיא גם עיר הולדתה. "רציתי לשחק במקום בו אוכל לקבל יותר דקות משחק ולהשפיע יותר" מספרת פלג שנשאלה מה גרם לה לעבור.  

פלג סיפקה משחק מצוין מבחינתה אמש כשהיא קולעת 13 נקודות, מספקת 4 אסיסטיםמורידה 4 ריבאונדים ומובילה מהפך של קבוצתה וניצחון יוקרתית 69:73 בחוץ על רמת השרון. הניצחון היה מתוק עוד יותר כיוון שראשון הגיעה למשחק ללא ניצחונות מתחילת העונה וכאנדרדוג עם הגב אל הקיר.   

איך ההרגשה לאחר הניצחון? 

"תחושה של הקלה. היינו תחת לחץ גדול והיה לנו חשוב לנצח. תחילת העונה קצת צלעה כיוון ששיי קלי (השחקנית הזרה של ראשון) הגיע רק יומיים לפני המחזור הראשון שלנו ולא היינו מוכנות מספיק. הפגרה האחרונה סייעה לנו מאוד להתחבר לקבוצה הרבה יותר טובה".  

החצי הראשון כולו היה בשליטה של רמת השרון, האמנתן שניתן לחזור?  

"כן, בסך הכל כדורסל זה משחק של ריצות. התחלנו את המשחק לא טוב אבל במחצית השנייה הדברים התחברו יותר והשגנו חזרה את השליטה וגם את הניצחון. ייקח עוד כמה משחקים עד שנוכל להראות את היכולת הפוטנציאלית של הקבוצה. בנוסף, המאמן נותן הרבה מאוד אמון וביטחון בישראליות. עם כל הכבוד שיש לנו לזרות, הישראליות בסופו של דבר תעשנה את ההבדל. יחד קלענו הישראליות במשחק 30 נקודות".  

מה השאיפה של הקבוצה העונה? 

"אני מאמינה בקבוצה ויש לה פוטנציאל רב. אני חושבת שנוכל להתברג בפלייאוף העליון אם רק נמשיך בדרך הזו".  

ומה לגבי שאיפותיך האישיות? 

"מצופה ממני להוביל, לא רק בנקודות. כך שאני מקווה לתת עונה טובה. אני מרגישה מצוין עם המעבר שלי לקבוצה ויש לי הרבה מה לתרום".