יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

לקראת מחזור 17: ראשון לציון מאחרת את רעננה. מכבי חיפה מארחת את רמלה

משחקי המחזור ה-17 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתקיימו מחר (חמישי, 6.2.2020, שעה ראשית 19:00) ובמשחק המרכזי תארח הפועל ראשל"צ את מכבי בוני בניין רעננה (19:40, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס). במשחקים נוספים: מכבי הפניקס חיפה – אליצור נווה דוד רמלה; רמת השרון – אליצור חולון; בנות הרצליה – מכבי בן בנות אשדוד; מכבי עירוני רמת גן – הפועל בני פ"ת.
05/02/2020
לקראת מחזור 17: ראשון לציון מאחרת את רעננה. מכבי חיפה מארחת את רמלה
משחקי המחזור ה-17 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתקיימו מחר (חמישי, 6.2.2020, שעה ראשית 19:00) ובמשחק המרכזי תארח הפועל ראשל"צ את מכבי בוני בניין רעננה (19:40, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס). 
 
במשחקים נוספים: מכבי הפניקס חיפה – אליצור נווה דוד רמלה; רמת השרון – אליצור חולון; בנות הרצליה – מכבי בן בנות אשדוד; מכבי עירוני רמת גן – הפועל בני פ"ת.


מכבי רעננה
 
הפועל ראשל"צ – מכבי בוני בניין רעננה (19:40, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס)
המפגש הקודם בין הקבוצות, איי שם במחזור ה-8, הסתיים בניצחון קליל 52:75 לקבוצה של המאמן זיו ארז אבל במחזור האחרון גם ראשון לציון וגם רעננה רשמו הפסדים כואבים.  

ראשון לציון מובילה את הליגה בזריקות ל-3 נקודות עם למעלה מ-27 ניסיונו בממוצע למשחק. היא מובילה את הליגה בקליעות מעבר לקשת (מעל 8 שלשות בכל משחק). שתי הקבוצות מהמובילות בליגה בממוצע האסיסטים למשחק עם 18.75 לכל אחת.

רעננה מובילה את הליגה במספר איבודי הכדור עם 16.9 בממוצע למשחק. ראשון לציון מאבדת רק 13 כדורים בממוצע למשחק.
 

אליצור נווה דוד רמלה

מכבי הפניקס חיפה – אליצור נווה דוד רמלה
הקבוצה של המאמן עמרי צירלין עם חמישה ניצחונות רצופים ועם אלכס הארדן הנהדרת. לרמלה רק שני ניצחונות מחמישה המשחקים האחרונים ולמרות שמדובר במחזור 18 נמצאת הקבוצה בשלבי גיבוש.
רמלה מובילה את הליגה בממוצע נקודות למשחק - 78.3, חיפה מדורגת בתחתית עם ממוצע הנקודות למשחק של כ-70 נקודות בלבד.

חיפה מובילה את הליגה בריבאונדים עם 43.3 כדורים חוזרים למשחק אבל דווקא רמלה מובילה את הליגה במספר הריבאונדים שהיא קוטפת בכל משחק בהתקפה עם 12.6.


רמת השרון 
 
רמת השרון – אליצור חולון
הקבוצה של המאמנת נעמי קולודני הפתיעה במחזור הקודם את האלופה ומחזיקת הגביע ולמרות הסגל החסר והפצוע היא מאד רוצה להמשיך במומנטום ולגבור על הקבוצה של רועי אייזנברג, שבשני המחזורים האחרונים רשם ניצחונות על הרצליה ופתח תקווה.

לחולון 2.69 חסימות בממוצע למשחק. רמת השרון מדורגת אחרונה בקטגוריה עם 1.13 ממוצע חסימות למשחק.
חולון אחרונה בליגה בריבאונד התקפה (רק 8.13 בממוצע למשחק*). רמת השרון שנייה בליגה באחוזי הקליעה ל-3 נקודות עם 34.68% בממוצע למשחק.


בנות הרצליה

בנות הרצליה – מכבי בן בנות אשדוד
הרצליה התנהלה בשבועות האחרונים עם סגל חסר ופצוע ושיחקה עם שתי זרות בלבד. אשדוד התחזקה בויקטוריה ויויאנס ונמצאת במגמת עלייה.

הרצליה מובילה את הליגה באחוזים מעבר לקשת 3 הנקודות (36.6%), אשדוד מדורגת בתחתית הטבלה עם רק 29.6%.
הרצליה אחרונה בליגה בממוצע הריבאונדים למשחק עם 34 בעוד שממוצע הריבאונדים של אשדוד עומד על 41.8.


מכבי עירוני רמת גן
 
מכבי עירוני רמת גן – הפועל בני פ"ת
מפגש קצוות בין רמת גן החזקה לנועלת הטבלה. לרמת גן 7 ניצחונות רצופים ופתח תקווה זקוקה לנס כדי להפתיע את מוליכת הטבלה.
רמת גן היא הקבוצה היעילה בליגה בעוד שפתח תקווה אחרונה בקטגוריה. רמת גן מדורגת שלישית באחוזים מעבר לקשת (33.9%) בעוד שפתח תקווה אחרונה עם רק 29%.