יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

לקראת מחזור 13: מכבי עירוני רמת גן מארחת את אליצור נווה דוד רמלה

משחקי המחזור ה-13 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יערכו מחר, חמישי (16.1.2020, שעה ראשית 19:00) ובמשחק המרכזי תארח מכבי עירוני רמת גן את אליצור נווה דוד רמלה (שידור אינטרנטי ישיר באתר ערוץ הספורט). במשחקים נוספים:
15/01/2020
לקראת מחזור 13: מכבי עירוני רמת גן מארחת את אליצור נווה דוד רמלה
משחקי המחזור ה-13 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יערכו מחר, חמישי (16.1.2020, שעה ראשית 19:00) ובמשחק המרכזי תארח מכבי עירוני רמת גן את אליצור נווה דוד רמלה (שידור אינטרנטי ישיר באתר ערוץ הספורט).
במשחקים נוספים:  מכבי בן בנות אשדוד – אליצור חולון; בנות הרצליה – מכבי הפניקס חיפה;  
הפועל בני פ"ת – הפועל ראשל"צ; מכבי בוני בניין רעננה – רמת השרון.

 
מכבי עירוני רמת גן – אליצור נווה דוד רמלה (שידור אינטרנטי ישיר באתר ערוץ הספורט).
מוליכת הטבלה מארחת את האלופה ומחזיקת הגביע. לרמת גן שלושה ניצחונות רצופים. רמלה עדיין כואבת את ההפסד מיום שני השבוע למכבי בן בנות אשדוד.

האם צפוי מותחן, כפי שהתרחש במפגש הקודם בין הקבוצות, במחזור מס' 4, שהוכרע  ב-2  השניות האחרונות משתי זריקות עונשין מוצלחות של שניס ג'ונסון שהעניקה ניצחון יוקרתי לרמת גן 80:82.
האם תצליח הפעם רמלה לעצור את אליסון הייטאוור, אדוט בולג'אק ושניס ג'ונסון ולמנוע נקודות קלות מאלכס כהן, טל לב ויערה יצחקי?


מאידך, בקבוצה של המאמן אלי רבי מצפים לתוצרת גבוהה יותר מבריטני בויד ומקווים שמוניק בילינגס תעשה את ההבדל עם העזרה הגדולה של טיפאני מיטשל, ירן דנן, עדן רוטברג וליאור גרזון.
 
מכבי בן בנות אשדוד – אליצור חולון
הניצחון של מכבי בן בנות אשדוד על רמלה, במחזור האחרון, מעלה את רף הציפיות מהקבוצה של המאמן גלעד כץ ומול אליצור חולון, שהפסידה בשני משחקיה האחרונים, לרעננה ורמלה, צפוי משחק קשוח ומסקרן.
במחזור הקודם, היתה קריסמה פן, גדולה על אשדוד כשסיימה ערב נפלא עם 21 נקודות ו-12 ריבאונדים בניצחון 69:76.
מאז אשדוד התחזקה וביססה סגל איכותי עם חזרתה של שי דורון והצטרפותה של איישה סאתרלנד וביחד עם קריסטל ברדפורד, צ'לסי, דרו אדלמן, נועה זליבנסקי ועדי לוקס והקהל הביתי העדיפות לצידה.
 
בנות הרצליה – מכבי הפניקס חיפה
שתי הקבוצות מגיעות למפגש ביניהן במומנטום שונה. חיפה לוהטת עם הפנים קדימה. בהרצליה כואבים את ההפסד מהמשחק ביום שני האחרון מול רמת השרון.
המפגש הקודם בין חיפה להרצליה, במחזור הרביעי, הסתיים בניצחון גדול לחניכות של עמרי צירלין 60:80. נראה כי גם הפעם היתרון לצידן של קריסטי בלוק, דניאל חג'ג', אלכס הארדן,  אבני סמיונוביץ, קיילה הילסמן, ספיר תירוש, מאיה בנקר ושי אלון.
 
הפועל בני פ"ת – הפועל ראשל"צ
ראשון לציון היא קבוצה לוהטת ואיכותית ולמרות ההפסד במחזור האחרון למכבי עירוני רמת גן 63:65 (לאחר הארכה) נראה כי לבנות של המאמן זיו ארז יש מספיק כוח וכשרון מול פתח תקווה שמחפשת דרך חדשה.
 
מכבי בוני בניין רעננה – רמת השרון
מפגש מסקרן בין שתי קבוצות הנמצאות במומנטום חיובי עם שני ניצחונות רצופים לכל אחת.
גם ברעננה וגם ברמת השרון משחקות השנה זרות מצוינות ונראה כי במשחק הנוכחי דווקא לישראליות תהיה השפעה רבה על התוצאה.
המפגש הקודם בין הקבוצות הסתיים בניצחון לחניכות של המאמנת נעמי קולודני 67:76 (בחוץ) ואז תרמו למנצחות מרים חנון 18 נקודות ושהד עבוד 9 נקודות מול 10 נקודות של ירדן גרזון ואופיר קסטן.