יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

הילסמן ובלוק חתמו במכבי חיפה

קאליה הילסמן וקריסטי בלוק חתמו בקבוצת הנשים של מכבי חיפה והצטרפו לאלכס הארדן. הקבוצה, בהדרכת המאמן עומרי צירלין, נערכת לפתיחת העונה.
01/09/2019
הילסמן ובלוק חתמו במכבי חיפה
 קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי חיפה, העולה החדשה, בהדרכת המאמן עומרי צירלין, נערכת לקראת פתיחת העונה החדשה של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, שתצא לדרך ב-28 באוקטובר.

הבוקר הודיעה הקבוצה על החתמתה של שחקנית זרה שלישית - קאליה הילסמן, בת 23, 1.97 מטר, ששיחקה במכללת Texas A&M University.  בקיץ שעבר שיחקה הילסמן בקדם עונה של ה-wnba עם סיאטל, ובעונה האחרונה בפולין בקבוצת Enea AZS Poznan.

הילסמן היא סנטרית קלאסית ואשתקד סיימה כקלעית המובילה של קבוצתה בפולין עם 16.7 נקודות למשחק ו-10 ריבאונדים שהציבו אותה במקום השלישי בליגה הפולנית. הילסמן חזקה  פיזית ובעלת  נוכחות בצבע בשני צידי המגרש.
 
קודם לכן החתימה חיפה את קריסטי בלוק, בוגרת מיכללת טקסס A&M, המגיעה לישראל מהליגה הפולנית שם הוליכה בטבלת הריבאונדריות עם 12 ריבאונדים בממוצע למשחק ו-15.7 נקודות למשחק. בלוק שיחקה גם בליגה הצ'כית. הילסמן ובלוק מצטרפות לאלכס הארדן שחתמה בחיפה.