יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

הגארדית שניז ג'ונסון חתמה במכבי רמת חן

סגל הקבוצה, בהדרכת המאמן עדן ענבר, כולל בנוסף גם את אליסון הייטאוור, אדוט בולג'אק, טל לב, דניאל רבר, אלכס כהן, יערה יצחקי, רוני גולדין, ואת שיי מדיסון.
13/08/2019
הגארדית שניז ג'ונסון חתמה במכבי רמת חן
קבוצת הנשים של מועדון הכדורסל עירוני רמת גן (שמה החדש של מכבי רמת חן/בליך ) החתימה את הגארדית שניז ג'ונסון (29)   (Shenise Johnson) בוגרת מכללת מיאמי, בעלת ותק של 7 שנים ב WNBA-  ג'ונסון היתה הבחירה החמישית בשנת 2012.

בעונת המשחקים  2017 רשמה הכדורסלנית ממוצע של 11.3 נקודות למשחק במדי קבוצת קבוצת   FEVER INDIANA  ועונה קודמת היתה ממצטיינות הליגה באחוזי קליעה מהעונשין .הקריירה שלה כוללת הופעות גם בליגה ההונגרית, בליגה הטורקית ובליגה הסלובקית.

לפני כשבועיים דיווחה הקבוצה על החתמתה של אליסון הייטאוור, שהובילה בעונה שעברה את אליצור נווה דוד רמלה לזכייה באליפות המדינה ובגביע המדינה. סגל הקבוצה, בהדרכת המאמן עדן ענבר, כולל בנוסף את אדוט בולג'אק, טל לב, דניאל רבר, אלכס כהן, יערה יצחקי, רוני גולדין, ואת היהודיה האמריקנית שיי מדיסון.