יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

קאנישה בל חתמה באליצור חולון

המאמן רועי אייזנברג: ״קנישה היא רכזת זריזה עם נתוני פתיחה מרשימים מאוד,גם מנהלת משחק וגם מסוגלת לייצר נקודות להפוך את השחקניות שמסביבה לטובות יותר"
27/06/2019
קאנישה בל חתמה באליצור חולון
אליצור חולון ממשיכה בהכנותיה לקראת עונת המשחקים 2019-2020, והיום הודיעה על הצטרפותה של קאנישה בל.
 
בל , בת 23, 1.75 מ', נבחרה בדראפט האחרון של ה-wnba בסיבוב השני ע”’י מינסוטה לינקס, אחרי שסיימה את עונתה האחרונה במכללת מניסוטה עם סטטיסטיקה אישית מרשימה ביותר של 19.5 נקודות, 6 ריבאונדים ו-4.5 אסיסטים בממוצע למשחק (הובילה את המכללה בנקודות ואסיסטים).
 
מאמן הקבוצה, רועי אייזנברג, על ההחתמה: ״קנישה היא רכזת זריזה עם נתוני פתיחה מרשימים מאוד, חיפשנו מנהלת משחק, שגם מסוגלת לייצר נקודות , וגם להפוך את השחקניות שמסביבה לטובות יותר, יכולת המסירה שלה ביחד עם המהירות והנתונים האתלטיים שלה , הביאו לכך שבחרנו דווקא בה מלא מעט מועמדות שהיו לנו״.
 
מנחם וידהורן, יו״ר הקבוצה, הוסיף: ״בעונות האחרונות שהיו מוצלחות מאוד מבחינתנו, הצלחנו להביא מרכזת צעירה, מוכשרת ורעבה. קנישה מגיעה ממכללה שסיפקה כמה שחקניות שהטביעו את חותמן בליגה שלנו והמספרים שלה מדברים בעד עצמם, והתחושות שלי שהליגה ובעיקר אנחנו הולכים ליהנות ממנה בעונה הקרובה״.
 
בל מצטרפת לרומי לוי, קורטני דאגלאס ואמילי ספקטור שכבר חתומות בקבוצה.