יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

רומי לוי באליצור חולון

שחקנית האקדמיה בעונה החולפת, ונבחרת העתודה, רומי לוי , בת 19, 1.90 מ׳, סגרה באליצור חולון לעונת המשחקים הקרובה.
23/06/2019
רומי לוי באליצור חולון
שחקנית האקדמיה בעונה החולפת, ונבחרת העתודה, רומי לוי , בת 19, 1.90 מ׳, סגרה באליצור חולון לעונת המשחקים הקרובה.

לוי הנחשבת בעיני רבים לדבר הבא בכדורסל הנשים , בזכות גובהה ויכולתה לשחק גם בעמדות הגארד וגם הפורווארד , חוזרה הקיץ ע״י רוב קבוצות ליגת העל, ובסופו של דבר בחרה להצטרף לקבוצה החולונית, שסיימה בעונה האחרונה במקום השני בליגת העל , והודחה בחצי גמר הפלייאוף ע״י אליצור רמלה. 

רומי לוי. אליצור חולון
 
רומי לוי תתפוס את מקומה של נופר שלום , שנפרדה מאליצור חולון אחרי שתי עונות מצויינות לאחר שהאחרונה עברה למכבי בן בנות אשדוד.
 
באליצור חולון הודיעו כי הצליחו להשאיר את צמד המתאזרחות, אמילי ספקטור (בת 24, 1.78 מ'), וקורטני דאגלאס (בת 29, 1.70 מ'), שקיבלה את האזרחות אחרי המתנה ארוכה ותיכנס לנעליה של לימור פלג, שעזבה לאליצור רמלה. אליצור חולון אחרי 3 עונות רצופות בפיינל פור שואפת להמשיך במגמה החיובית ולהוות חלק מהצמרת הגבוהה ומקווה לעשות עוד קפיצת מדרגה העונה לעבר אחד התארים.
 
בגזרת המאמן, רועי אייזנברג , ימשיך לעונה נוספת (שביעית ברציפות!!!) ויצטרך לבנות סגל איכותי כשהפעם ישנה תחושה שבחולון שמים דגש גם על סגל ישראלי איכותי ועמוק יותר.
 
מנחם וידהורן, יו״ר הקבוצה: ״ראשית כל אני שמח להמשיך את שיתוף הפעולה עם רועי. שבע עונות רצופות ביחד זה לא דבר שזכור לי בכדורסל הנשים והגברים בליגות העל ב 3 העשורים האחרונים, וזה מוכיח שהמועדון שם דגש על המשכיות ודרך מסוימת. אחרי 3 העונות המצוינות שעברו עלינו, נאלצו להיפרד מלימור ונופר, שהיו חלק גדול מההצלחה שלנו ואני מאחל להן בהצלחה בקבוצותיהן החדשות. ההחתמה של רומי היא דבר גדול מבחינתנו, שחקנית צעירה שכבר עכשיו כל אנשי הענף מסמנים אותה כדבר הגדול הבא ואין לי ספק שבחולון היא תצליח להביא את היכולות שלה, בזכות סביבת העבודה התומכת והמקצועית של המועדון.
בנוסף העונה סוף כל סוף נזכה ליהנות מקורטני (דאגלאס), שמעבר להיותה שחקנית מציינת, היא מודל לחיקוי ולהערצה במועדון, ובקרב המחלקה הצעירה. וביחד עם אמילי (ספקטור), שבסיבוב השני של העונה החולפת הראתה חלק מהיכולות הגבוהות שיש לה, כולי אמונה שגם העונה נמשיך להיות חלק משמעותי מחבורת הצמרת״.