יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

מאי דיין חתמה בבנות הרצליה

מאי דיין חתמה בבנות הרצליה וחזרה לקדנציה שנייה בקבוצה. בשתי העונות האחרונות שיחקה בבני יהודה ומכבי ברעננה ובעונתה האחרונה רשמה ממוצעים של 8.6 נקודות, 2.3 ריבאונדים ו- 1.8 אסיסטים ב-27 דקות בבמוצע למשחק.
10/06/2019
מאי דיין חתמה בבנות הרצליה
מאי דיין חתמה בבנות הרצליה וחזרה  לקדנציה שנייה בקבוצה. דיין  (25,1.70) גדלה במחלקת הנערות של אשדוד והייתה לרכזת מובילה בכל נבחרות ישראל הצעירות.  
 
מאי דיין.  צילום: נועה פוירשטיין

בשתי העונות האחרונות שיחקה בבני יהודה ומכבי ברעננה ובעונתה האחרונה רשמה ממוצעים של 8.6 נקודות, 2.3 ריבאונדים ו- 1.8 אסיסטים ב-27 דקות בבמוצע למשחק.

בשנתיים לאחר שעזבה את הרצליה שיחקה מאי בבני יהודה וברעננה ובעונתה האחרונה רשמה ממוצעים של 8.6 נק, 2.3 ריב ו 1.8 אס ב 27 דק למשחק.

המנהל המקצועי ,עמית הלמן, אמר לאחר ההחתמה: "אנחנו מאושרים שמאי חוזרת אלינו. מאי היא שחקנית שתמיד אהבנו ושמחנו מאוד לראות את הצלחתה והתקדמותה בשנתיים האחרונות תחת הדרכתו של המאמן עדני דגן. מאי, רכזת טבעית, מהבודדות בכדורסל הישראלי, ואנחנו רוצים לעזור לה להגיע לרמות הגבוהות ביותר ולנבחרת ישראל מקום לו היא ראויה. יחד עם מאי אנחנו בטוחים שנבנה בהרצליה סגל מוכשר ומיוחד."

קורי קאר, מאמן הקבוצה:  "אנחנו נרגשים שמאי מצטרפת לבנות הרצליה. מאי היא רכזת טבעית עם ניסיון, מנהיגות ואופי שחשובים מאוד למועדון שלנו שמשקיע בקידום שחקניות צעירות. מאי היא קלעית נהדרת ויש לה את היכולת לשחק בכמה עמדות במגרש." 

אלה פינצי חתמה בהרצליה 


אלה פינצי ( 22, 1.80) שהתחילה את דרכה בבית הספר לכדורסל ובמחלקת הנוער של רגבה/נהריה, חתמה בבנות הרצליה. 
פינצי עברה כשהייתה בכתה ט' לאקדמיה לכדורסל בעמק יזרעאל ושם זכתה בשתי אליפויות ובגביע המדינה עם קבוצת הנערות של עמק יזרעאל. בגיל 18 עברה לשחק בהפועל נהריה נשים בליגה הלאומית שם שיחקה במשך 4 עונות ובמקביל אימנה את הדור הצעיר בנהריה.  

קורי קאר, מאמן הקבוצה אמר לאחר ההחתמה: "אלה עושה את צעדיה הראשונים בליגת העל ומחפשת לבסס את עצמה בליגה זו. אלה קלעית טובה ויש לה נתונים שיכולים להוסיף לקבוצה שלנו. אנו שמחים שהיא מצטרפת אלינו ומקווים שנוכל לשפר את הכישורים והיכולות שלה."