יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

ליעד אורבך ממשיכה בבנות הרצליה

קבוצת הנשים של בנות הרצליה האריכה את ההסכם שלה עם ליעד אורבך (20) וזו תהיה העונה השלישי שלה בקבוצה.אורבך היא שחקנית רבגונית, אתלטית ומהירה שיכולה לשחק בעמדות 2-4.
28/05/2019
ליעד אורבך ממשיכה בבנות הרצליה
קבוצת הנשים של בנות הרצליה האריכה את ההסכם שלה עם ליעד אורבך (20)  וזו תהיה העונה השלישי שלה בקבוצה. אורבך היא שחקנית רבגונית, אתלטית ומהירה שיכולה לשחק בעמדות 2-4.

בקיץ שעבר ביצעה התקדמות מקצועית משמעותית והראתה יכולות טובות באליפות אירופה במדי נבחרת העתודה של ישראל. בעקבות הופעתה בעתודה זומנה לשלבי ההכנה של הנבחרת הבוגרת של ישראל לקראת אליפות אירופה והייתה אמורה להיות חלק מהסגל הסופי.לרוע מזלה, חוותה בתחילת העונה פציעה שמנעה ממנה לשחק במרבית המשחקים.  

ליעד אורבך. שחקנית מוכשרת ומיוחדת
 

בהרצליה מאמינים ביכולת שלה להתאושש מהפגיעה ולממש את הפוטנציאל העצום שלה. בנות הרצליה תמשיך להשקיע את מירב המאמצים, לטפח ולקדם את הכדורסלנית אשר לדעת אנשי המקצוע של המועדון היא אחת משחקניות המוכשרות ביותר של כדורסל הנשים הישראלי.

קורי קאר מאמן הקבוצה אמר לאחר ההחתמה: "ליעד אורבך היא שחקנית מוכשרת מאוד ומיוחדת שאוהבת לעבוד קשה. בעונה האחרונה לצערי היא סבלה מפציעה שמנעה ממנה לשחק בחלק גדול של העונה, אני בטוח שהשנה נדאג שהיא תשאר כל הזמן בכושר משחק שיאפשר לה להציג  את הכישרון המיוחד שלה והיא תתרום רבות להצלחת הקבוצה."