יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

רמלה מארחת את אשדוד למשחק מספר 2 בסדרת גמר הפלייאוף

אליצור נווה דוד רמלה, מחזיקת גביע המדינה 2018/2019 , תארח מחר בערב (יום חמישי, 4.4.2019) את מכבי בן בנות אשדוד למשחק השני בסדרת גמר הפלייאוף של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, שייצא לדרך ב-19:00. שידור ישיר בחמש פלוס.
03/04/2019
רמלה מארחת את אשדוד למשחק מספר 2 בסדרת גמר הפלייאוף
אליצור נווה דוד רמלה – מכבי בן בנות אשדוד (0:1 בסדרה)

אליצור נווה דוד רמלה, מחזיקת גביע המדינה 2018/2019 , תארח מחר בערב (יום חמישי, 4.4.2019) את מכבי בן בנות אשדוד למשחק השני בסדרת גמר הפלייאוף של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, שייצא לדרך
ב-19:00. שידור ישיר בחמש פלוס.
 

אלי רבי. מאמן אליצור נווה דוד רמלה 

אחרי שלמשחק הראשון בסדרה הופיעה אשדוד ללא טורי ויויאנס, שקרעה את הרצועה הצולבת בסדרת חצי הגמר, היא נאלצת לעלות למשחק השני בסדרת הגמר ללא אליסה בארון  שקרעה, גם היא את הרצועה הצולבת בברכה, במשחק האחרון, שהסתיים בניצחון קל לקבוצה של אלי רבי, 56:77  במשחק חוץ.

על מנת לחזור לסדרה ולהשוות ל-1:1 חייבת הקבוצה של גלעד כץ למצוא פתרונות יצירתיים מול טיפאני מיטצ'ל, ג'יימי נארד ואליסון הייטאוור וזה לא הולך להיות קל.
 

גלעד כץ. מאמן מכבי בן בנות אשדוד 

אשדוד תצטרך למקסם את היכולות של דניאל אדאמס, צ'לסי הופקינס, שי דורון, ירדן גוט ואנט סנואו ולבטל את היתרון שהיה לרמלה במשחק הראשון בסדרת הגמר, שהתבטא ביתרון בכדורים חוזרים 46 מול 31, באחוזים מעבר לקשת 48% לעומת 25% ובזריקות העונשין 80% מול 50%.

פועל יוצא לפציעות של אשדוד מקבל ביטוי גם בנקודות שהשיגו הקבוצות מהספסל. בעוד שאשדוד השיגה רק 3 נקודות מהספסל במשחק הראשון בסדרת הגמר, הרי שרמלה השיגה 10 נקודות מהספסל.
לסיכום, גלעד כץ זקוק לשלוף שפן ולעומתו, אלי רבי מקווה להמשיך במומנטום להשגת הדאבל שנראה קרוב מתמיד.