יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

אשדוד ורמלה רוצות 0:3. רמת חן וחולון מייחלות למשחק רביעי בסדרה

סדרות חצי גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתחדשו מחר, יום חמישי, 28.3.2019 (שעה ראשית 19:00), כאשר מחזיקת הגביע, אליצור נווה דוד רמלה והאלופה מאשתקד, מכבי בן בנות אשדוד, רחוקות ניצחון אחד בלבד מסדרת גמר הפלייאוף. מכבי בן בנות אשדוד תארח את מכבי רמת חן/בליך (19:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס) ואליצור חולון תארח את אליצור נווה דוד רמלה (19:00).
27/03/2019
אשדוד ורמלה רוצות 0:3. רמת חן וחולון מייחלות למשחק רביעי בסדרה
 
סדרות חצי גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתחדשו מחר, יום חמישי, 28.3.2019 (שעה ראשית 19:00), כאשר מחזיקת הגביע, אליצור נווה דוד רמלה והאלופה מאשתקד, מכבי בן בנות אשדוד, רחוקות ניצחון אחד בלבד מסדרת גמר הפלייאוף. מכבי בן בנות אשדוד תארח את מכבי רמת חן/בליך (19:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס) ואליצור חולון תארח את אליצור נווה דוד רמלה (19:00).
 

אדוט בולג'אק מול דניאל אדאמס. 

מכבי בן בנות אשדוד – מכבי רמת חן/בליך (19:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס,  0:2 לאשדוד בסדרה)
הקבוצה של גלעד כץ זקוקה לניצחון נוסף כדי להעפיל לסדרת הגמר ועל פי הכושר הנוכחי של דניאל אדאמס, שי דורון, אליסה בארון, צ'לסי הופקינס ואנט סנואו נראה שהמטרה קרובה מתמיד. יחד עם זאת באשדוד מוטרדים מהעובדה שיאלצו להמשיך ולשחק ללא טורי ויויאנס, ביום שני, במשחק השני מול רמת חן, ולמעשה סיימה את העונה, לאחר שקרעה את הרצועה הצולבת.

השורה הסטטיסטית של ויויאנס מציגה כי במהלך העונה הסדירה היא קלעה 19.2 נקודות בממוצע למשחק והורידה 7.7 ריבאונדים.

הקבוצה של שירה העליון זקוקה להמון אנרגיות כדי לבצע מהפך. במשחק השני בסדרה, בו היא הפסידה 72:57, היא סבלה מנחיתות בנקודות שהשיגו שחקניות החמישייה (54 לרמת חן/בליך לעומת 66 של אשדוד), בנחיתות בנקודות מהספסל (3 לעומת 6) ובנקודות מהזדמנות שנייה (13 לעומת 20). רמת חן/בליך גם לא ידעה לנצל 24 איבודי כדור של אשדוד ויתרון שלה בהשגת נקודות מהצבע ובמתפרצת לטובת ניצחון.
 

ג'ורדן הופר בין שירן צעירי לדניאל רבר.

אליצור חולון – אליצור נווה דוד רמלה (19:00, 2:0 לרמלה)
הקבוצה של אלי רבי רחוקה ניצחון אחד מהעלייה לסדרת גמר הפלייאוף והיא מגיעה למשחק השלישי בסדרה מול חולון עם המון ביטחון ומוטיבציה אחרי שהצליחה לגבור עליה 58:66 במשחק השני בסדרה.

אם במפגש הראשון החזיקה חולון מעמד רק ברבע הראשון הרי שבמשחק מספר 2 היא הוליכה במחצית הראשונה אך נשברה במחצית השנייה, לא מעט בשל בעיית עבירות של שי קלי.

נציין כי למרות 17 איבודי כדור של רמלה במשחק מספר 2 ו-19 איבודי כדור במשחק מספר 1 היא עדיין עדיפה על חולון, לא מעט בזכות היכולות הגבוהות של טיפאני מיטצ'ל, ג'יימי נארד ואליסון הייטאוור  שמצליחות לעצור את ג'ורדן הופר על 6 ו-8 נקודות בלבד.