יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

סדרת חצי גמר הפלייאוף עוברת לרמלה ולרמת חן

סדרות חצי גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתחדשו ביום שני, 25.3.2019 (שעה ראשית 19:00), כאשר מחזיקת הגביע, אליצור נווה דוד רמלה, תארח את אליצור חולון ומכבי רמת חן/בליך תארח את מכבי בן בנות אשדוד. רמלה ואשדוד מובילות 0:1 בסדרות של הטוב מחמישה משחקים.
23/03/2019
סדרת חצי גמר הפלייאוף עוברת לרמלה ולרמת חן
סדרות חצי גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתחדשו ביום שני, 25.3.2019 (שעה ראשית 19:00), כאשר מחזיקת הגביע, אליצור נווה דוד רמלה, תארח את אליצור חולון ומכבי רמת חן/בליך תארח את מכבי בן בנות אשדוד.
רמלה ואשדוד מובילות 0:1 בסדרות של הטוב מחמישה משחקים.
 

שי קלי מול אלכס כהן. לקראת משחק מספר 2 בסדרת חצי גמר הפלייאוף
 
אליצור נווה דוד רמלה – אליצור חולון (שידור ישיר בערוץ 5 פלוס, 0:1)
רמלה מגיעה למשחק מול חולון כשהיא פייבוריטית אחרי הניצחון הקליל במשחק הראשון בסדרה 49:68, למרות שרשמה 19 איבודי כדור מול 8 בלבד של חולון. במפגש הראשון בסדרת חצי גמר הפלייאוף הובילה חולון רק פעם אחת 0:2 ולמעשה החזיקה מעמד רק ב-10 הדקות הראשונות.

את התשובות לעליונות הבולטת של רמלה במשחק ניתן לזהות בקלות בדף הסטטיסטיקה של המשחק והעובדות הן:  שי קלי, אלכס בנטלי וג'ורדן הופר קלעו ביחד לחולון 37 נקודות לעומת 52 נקודות של טיפאני מיטצ'ל, אליסון הייטאוור וג'יימי נארד והיתרון של רמלה בלט עוד יותר בעדיפות באחוזי הקליעה ל-3 נקודות (7 מ-18 לרמלה עם 39% לעומת 5 מ-30 לחולון עם 17%). גם בכדורים החוזרים נרשמה עליונות ברורה לרמלה עם 49 כדורים חוזרים לעומת 33 של חולון וגם בנקודות מהספסל רמלה ניצחה עם 5 לעומת 0.

כעת שתי הקבוצות ניצבות למשחק השני בסדרה. רמלה זקוקה לניצחון כדי שיקרב אותה לגמר הפלייאוף, חולון חייבת ניצחון כדי להשוות את הסדרה.

גלעד כץ. מאמן מכבי בן בנות אשדוד
  
מכבי רמת חן/בליך – מכבי בן בנות אשדוד 
אחרי שהמפגש הראשון בסדרה הוכרע על חודו של סל בניצחון 73:75 לאשדוד, מתייצבות שתי הקבוצות למשחק מספר 2 בסדרה וכל תוצאה באה בחשבון. במפגש הקודם עבר היתרון  7 פעמים בין הקבוצות, אך אשדוד הצליחה לייצר פי 2 נקודות בצבע (40 לעונת 20) וגם השיגה כפול נקודות בהזדמנות שנייה (10 לעומת 5).

נעמה שפיר וקטיה לויצקי. מכבי רמת חן/בליך

גם הפעם לרמת חן היה יתרון מחוץ לקשת 3 הנקודות עם 7 מ-17 ו-41% לעומת 5 מ-21 ו-24 אחוזים של אשדוד.
מחר, במשחק השני בסדרה, רמת חן/בליך תהיה חייבת לעצור את דניאל אדאמס, צ'לסי הופקינס וטורי ויויאנס כדי להעניק לעצמה סיכוי להעפיל לסדרת הגמר.