יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

ליעד סואץ-קרני: הולך להיות מאוד מאוד מעניין

המחזור האחרון של העונה הסדירה בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל הדגים בצורה נפלאה עד כמה עונת 18/19 היא השוויונית והמעניינת ביותר שהייתה לנו בשנים האחרונות. ליעד סואץ-קרני מסכמת ומפרשנת
12/02/2019
ליעד סואץ-קרני: הולך להיות מאוד מאוד מעניין

סיכום עונה רגילה, טור אישי מיוחד 

מאת: ליעד סואץ-קרני

המחזור האחרון של העונה הסדירה בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל הדגים בצורה נפלאה עד כמה עונת 18/19 היא השוויונית והמעניינת ביותר שהייתה לנו בשנים האחרונות. אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה הליגה היתה כל כך צמודה. מחזור אחרון , בו שלוש קבוצות מתמודדות ראש בראש על כניסה לפליאוף העליון, כאשר המשחק הקובע מסתיים בניצחון חוץ אחרי הארכה. גם המאבק על המקום הראשון בליגה הוכרע במחזור האחרון, אין קבוצה אחת דומיננטית גם אליצור רמלה שסיימה במקום הראשון מסיימת עם 4 הפסדים, שלוש הקבוצות שאחריה, רמת חן, חולון ואשדוד עם שישה הפסדים. כאשר חולון ופ"ת עם שני ניצחונות גדולים במחזור האחרון על אשדוד ורמת חן בהתאמה, מבטיחים לנו פליאוף עליון מותח שכל משחק קובע גורלות ומיקומים.

הרצליה, שכפי שציינתי, הצליחה להיכנס בשניה האחרונה לפליאוף העליון אחרי משחק הירואי(במיוחד של ברדפורד) מול רעננה שנתנה עונה גדולה, במיוחד בזכות מאי דיין וליאור גרזון שנתנו עונה מעל ומעבר לכל מה שציפו. גרזון היא עדיין תלמידת תיכון, אבל עוד נדבר על עוד כמה תלמידות תיכון שהרשימו השנה. הרצליה עם תשעה הפסדים תצטרך לתת פליאוף כמעט מושלם כדי להיכנס לרביעייה הראשונה אבל עם סגל קצר וצעיר זה יהיה מאוד קשה לאחר הפציעות של אופיר בנט וליעד אורבך.

מחמאות רבות מגיעות גם להפועל ראשון לציון שבזכות שלוש תלמידות תיכון ועדי לוקס אחת היו מרחק ניצחון מהפליאוף וסיפקו כמה הצגות וניצחונות גדולים לאורך העונה, היה תענוג לראות את דניאל קארש, גילי אייזנר, וגליה סלש מובילות את הקבצה להישגים ועדיין יש להן את חצי גמר הגביע כדי להשלים עונה באמת גדולה.

חולון ופ"ת מתמודדות על התואר הפתעת העונה. מדהים לראות איך השילוש הקדוש שהמשיך משנה שעברה רועי אייזנברג, נופר שלום ולימור פלג עושה את זה שוב בחולון, פ"ת עם גילי סלע, שהד עבוד, ארון צימרמן, ואלכסיס פיטרסון מסתכלים לקבוצות הגדולות בלבן של העיניים וחולמות על 1-4.

ברמת-חן שבנתה את הסגל  עם קטיה לויצקי, נעמה שפיר, רוני בן-נון וטל לב היו בטוחים שיסיימו במקום הראשון, אבל אחרי כמה הפסדים לא מחוייבי המציאות בתחילת העונה הקבוצה התייצבה תחת שירה העליון, ולמעט ההפסד במחזור האחרון נראתה כקבוצה המרשימה בליגה.יהיה מעניין לראות איך הקבוצה תגיב בתחילת הפלייאוף לאחר ההפסד.

רמלה, היא הקבוצה הכי יציבה בליגה ואולי הכי מאוזנת עם עונה גדולה של צמד הדניאליות דיאמנט את רבר. רמלה היא בשלב זה הקבוצה לנצח מאחר שהיא כמעט בטוח תהיה בעלת יתרון ביתיות לחצי גמר פליאוף עם יתרון של שני ניצחונות.

אשדוד האלופה המכהנת התאוששה מתחילת עונה לא טיפוסית עם הבאתם של גלעד כץ, שי דורון, אליסה בארון וירדן גוט. אשדוד התרגלה בשנים האחרונות לשלוט בליגה אבל אני לא מכירה הרבה אנשים שבמאני טיים של עונה יהמרו נגד הקבוצה ששי דורון משחקת בה.

בקיצור הולך להיות מאוד מאוד מעניין בפליאוף השנה ואני כבר לא יכולה לחכות!!!