יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

מחזור 18: התמודדות על הכרטיס האחרון לבית העליון

?משחקי המחזור ה-18 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, שינעלו את הסיבוב השני, יתקיימו מחר (יום שני, 11.02.2019). כל המשחקים יתקיימו בשעה אחידה (18:10) ויקבעו הקבוצות שישחקו בבית העליון והתחתון
10/02/2019
מחזור 18: התמודדות על הכרטיס האחרון לבית העליון

משחקי המחזור ה-18 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, שינעלו את הסיבוב השני, יתקיימו מחר (יום שני, 11.02.2019). כל המשחקים יתקיימו בשעה אחידה (18:10) ובסיום יקבעו הקבוצות שישחקו בבית העליון ובבית התחתון וכן יקבע סדר המשחקים. משחקי הבית התחתון יפתחו ביום חמישי 14.2 ומשחקי הבית העליון ביום שני 18.2, כאשר כל הקבוצות גוררות עמן את כל הנקודות והתוצאות מהליגה הסדירה.
 
במשחק המרכזי  של המחזור ה-18 תארח  מכבי רעננה את בנות הרצליה (18:10, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס).


בריה גוס. רעננה 

מכבי רעננה – בנות הרצליה 


בתסריט לפיו תנצח רעננה את הרצליה ובמקביל תפסיד הפועל ראשל"צ לאליצור נווה דוד רמלה, תוכל הקבוצה של עדני דגן להבטיח מקום בבית העליון. בכל תסריט אחר היא תמצא את מקומה בבית התחתון.
 
ניצחון של בנות הרצליה על רעננה יעלה את הקבוצה של קורי קאר לבית העליון, במידה ובמשחק המקביל, בין אליצור נווה דוד רמלה להפועל ראשל"צ, תנצח מוליכת הטבלה.


תמרה יאנג. בנות הרצליה
 
בתסריט אחר, אם הרצליה וראשל"צ ינצחו מחר, במסגרת המחזור ה-18, לשתיהן יהיו 18 נקודות בטבלה אבל בחישוב המשחקים הפנימיים בין הרצליה לראשל"צ, תעלה לבית העליון הפועל ראשל"צ מאחר והיא הפסידה להרצליה (במחזור 4) 91:86 בחוץ, בהפרש 5 נקודות, אך ניצחה אותה (מחזור 13) בביתה, 80:86, בהפרש של 6 נקודות.
 

הפועל ראשון לציון. 
 
אליצור נווה דוד רמלה – הפועל ראשל"צ

ראשון לציון זקוקה לניצחון כדי להבטיח את מקומה בבית העליון, נווה דוד רמלה זקוקה לניצחון כדי לשמור על יתרונה בצמרת הטבלה.

רמלה נמצאת בתקופה טובה אחרי שקלטה לשירותיה את טיפאני מיטצ'ל. ראשון לציון זקוקה למאמץ קבוצתי מושלם כדי להפתיע עם אשלי פונטנט, בריאנה ריצ'ארסון, גאיה סלס, דניאל קארש, עדי לוקס, ג'ליאן אלין וגילי אייזנר.
 
בני יהודה ציונטרוניקס – לכן רמת השרון 

בני יהודה ציונטרוניקס צמאה לניצחון ראשון העונה ושואפת להשיגו עם תום העונה הסדירה מול לכן רמת השרון, שניצחה רק במשחק אחד מתוך עשרת משחקיה האחרונים בליגה.

אדריאנה ריילי, שיילה קופר, לורן גודווין, אליסון סילפן,  נועה גנור, נועה זליבנסקי, שובל אור שלום ונועה שרביט יצטרכו להתאמץ במיוחד כדי לגבור על דרו אדלמן, סידני וויז, יעל אהרונוב, עדן רוטברג, נוף קדם, אביטל צוובנר, אמנדה תומפסון, אלכסיס ג'ונס ואלואיסה כץ.
 
הפועל רוני פ"ת – מכבי רמת חן/בליך

משחק בין שתי קבוצות שהבטיחו את מקומן בבית העליון. במפגש הראשון בין הקבוצות, במחזור ה-9 של הליגה, ניצחה הקבוצה של גיל סלע 77:80 במשחק חוץ, אולם מאז הקבוצה של שירה העליון התגבשה והתקדמה ונמצאת במומנטום מצוין, במיוחד לאחר העפלה לחצי גמר גביע המדינה.

מפגש מסקרן בין מוניק ריד, קאדיג'ה קייב, אלכסיס פטרסון, ארון צימרמן וצליל וטורי לבין אדוט בולג'אק, אלכס הארדן, נעמה שפיר, קטיה לויצקי, טיירה ראפין-פראט וטל לב.

 
מכבי בן בנות אשדוד – אליצור חולון 

האלופה ומחזיקת הגביע שואפת לניצחון ליגה שמיני ברציפות על חשבונה של אליצור חולון, שניצחה בשני מחזורי הליגה האחרונים. מפגש מרתק בין שתי סקורריות אדירות – ויקטוריה ויויאנס (מאשדוד) ואלכס בנטלי (חולון) שסיימו את המחזור האחרון עם 30 נקודות כ"א.