יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה לכן רמה"ש הפועל ראשל"צ אליצור חולון מכבי בוני בניין רעננה מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה הפועל בני פתח תקווה

שאוונטה זאלוס חתמה בבנות הרצליה

?קבוצת הנשים בכדורסל של בנות הרצליה הודיעה הערב על החתמה של שחקנית חדשה, הגארדית שאוונטה זאלוס, Shavonte Zellou (32, 1.78 מטר) ששיחקה במכללת פיטסבורג ונבחרה ע"י דטרוייט במקום ה11 בדראפט 2009. זאלוס תחליף את אלכסה הארט
15/01/2019
שאוונטה זאלוס חתמה בבנות הרצליה

קבוצת הנשים בכדורסל של בנות הרצליה הודיעה הערב על החתמה של  שחקנית חדשה, הגארדית שאוונטה זאלוס, Shavonte Zellou  (32, 1.78 מטר)  ששיחקה במכללת פיטסבורג ונבחרה ע"י דטרוייט במקום ה11 בדראפט 2009. זאלוס תחליף את אלכסה הארט.


הצילום מתוך אתר הניו יורק ליברטי

ב -WNBA שיחקה בדטרוייט, טולסה, אינדיאנה במשך 4 עונות וב- 2016 עברה לניו יורק ליברטי שם היא משחקת עד היום.

לזאלוס קריירה מפוארת מאוד גם באירופה . היא שיחקה בקבוצות יורוקאפ ויורוליג. היא נבחרה פעמיים למלכת הסלים של היורוקאפ ופעם אחת למלכת הסלים של הליגה הטורקית.

ב- 2015 שיחקה בקבוצת פנרבחצ'ה הטורקית והובילה אותה לפיינל פור היורוליג!!! בעונה זו היתה הקלעית החמישית בטיבה ביורוליג.

בקיץ האחרון שיחקה שאוונטה  בניו יורק ליברטי שם רשמה ממוצעים של 8.2 נקודות, 3 ריבאונדים ו 3 אסיסטים למשחק.

עמית הלמן, המנהל המקצועי אמר לאחר ההחתמה: "החלטנו לשנות את הקו ולצאת מהקופסה לקראת השלבים האחרונים של העונה. ברגע ששמענו ששאוונטה פנויה החלטנו לעשות מאמץ ולהחתים אותה. מדובר בשחקנית בקנה מידה עולמי ששיחקה ברמות הגבוהות ביותר הן ב wnba והן ביורוליג. למרות החיסרון בסנטרית אנחנו מאמינים שעם שאוונטה נצליח להשיג את המטרות שלנו העונה. מדובר בסקוררית ברמות הגבוהות ביותר, שחקנית מאוד חזקה פיזית, מאוד חכמה. אני בטוח שהיא תתאים לצורת המשחק של מאמן הקבוצה קורי קאר".