יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

אלכס בנטלי הצטרפה לחולון. לורן גודווין לבני יהודה

קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון החתימה היום את אלכס בנטלי, אחת השחקניות היותר מסקרנות שהגיעו לליגת כדורסל הנשים בשנים האחרונות. לורן גודווין נפרדה מחולון והצטרפה לבני יהודה ציונטרוניקס
10/01/2019
אלכס בנטלי הצטרפה לחולון. לורן גודווין לבני יהודה

קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון החתימה היום את אלכס בנטלי, אחת השחקניות היותר מסקרנות שהגיעו לליגת כדורסל הנשים בשנים האחרונות. בנטלי, בת 28, 1.72 מטר נבחרה בשנת 2013 ע״י אטלנטה דרים מה- WNBA, אחרי 4 עונות מצויינות במכללת פן סטייט האיכותית. לוריין גודויין שוחררה מחולון וחתמה בבני יהודה ציונטרוניקס. תחליף את ג'ני סימס הפצועה. 


אלכס בנטלי. צילום מאתר  WNBA

אחרי עונה מצויינת באטלנטה (עם 9  נקודות בממוצע  למשחק), עברה בנטלי ל 4 עונות רצופות בקונטיקט סאן ובעונות 2015 ו- 2016 היא פתחה בחמישייה בכל משחקי הקבוצה ובהן העמידה ממוצעים של 15.5 ו -13 נקודות למשחק בהתאמה.


לורן גודווין. חיזוק משמעותי לבני יהודה 

בקיץ 2018 חזרה בנטלי לאטלנטה מה- WNBA והגיעה אתה עד חצי גמר הפלייאוף , שם הציגה את הכדורסל הטוב ביותר בקריירה שלה עם ממוצע של כמעט 16 נקודות למשחק.

באירופה שיחקה בנטלי בצרפת ובטורקיה וגם שם העמידה ממוצעים של יפים של  17.2 נקודות  ו- 4 אסיסטים למשחק.

מאמן הקבוצה, רועי אייזנברג הגיב להחתמה: ״מבחינת התוצאות עד כה העונה אנחנו עומדים בציפיות שלנו. יחד עם זאת לקראת השלבים המכריעים של העונה חשבנו איך אפשר לשדרג את עצמנו עוד קצת, ואלכס בנטלי היא סקוררית ברמה הכי גבוהה שיש ולמרות שהסגל הנוכחי היה טוב והיינו מרוצים גם מלורן גודווין, הרגשנו שהעונה אנחנו יכולים ורוצים לסיים עם יותר מרק מחמאות״.

מנחם וידהורן, יו״ר הקבוצה, על ההחתמה:״לא כל יום מגיעה לליגה בישראל שחקנית  ברמה כך גבוהה כמו זו  של אלכס בנטלי. ברגע שנוצרה ההזדמנות להביא אותה, לא היססתי, ואני בטוח שיחד אתה הקבוצה תצליח לעמוד ביעדים שלה, וגם אוהדי הקבוצה וכדורסל הנשים יהנו כאן משחקנית ברמה הגבוהה ביותר, שבשבילה קונים כרטיס למשחקים״.

לוריין גודויין ששוחררה מחולון הוחתמה בבני יהודה ציונטרוניקס במקומה של ג'ני סימס שניפצעה בברכה ונסעה לארה"ב לבדיקות וטיפולים. גודויין תקח חלק במשחק הגביע הערב מול  הפועל ראשון לציון, ובכך תופיע בני יהודה בסגל מלא לראשונה מאז ה-17.12.18.