יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

בני יהודה מתחזקת: החתימה את שיילה קופר

בני יהודה ציונטרוניקס הודיעה היום על חילוף שחקניות. אל הקבוצה, בהובלתו של המאמן אוהד גל, הצטרפה שיילה קופר (1.88 מטר, בת 23), בוגרת מכללת אוהיו סטייט, והיא מחליפה את דוריאן מקנזי אינגרם
13/12/2018
בני יהודה מתחזקת: החתימה את שיילה קופר

בני יהודה ציונטרוניקס הודיעה היום על חילוף שחקניות. אל הקבוצה, בהובלתו של המאמן אוהד גל, הצטרפה שיילה קופר (F, 1.88מטר, בת 23), בוגרת מכללת אוהיו סטייט, והיא מחליפה את דוריאן מקנזי אינגרם.

שיילה קופר החלה את העונה בקבוצת ברייט באסקט בליגה הראשונה בצרפת, והעמידה מספרים של 9 נק' ו-5 ריבאונד. היא שוחררה מהקבוצה עקב חילוקי דעות מקצועיות עם המאמן, ולאחר זמן קצר מאוד נענתה להצעת בני יהודה.

דוריאן מקנזי אינגרם. שחקנית מוכשרת

בעונה שעברה שיחקה בספרד (19 נק' 8 ריבאונד 1.3 אסיסטים) ובהונגריה (12 נק' 7.5 ריבאונד, 1.8 אס'). קופר הינה שחקנית פנים מאוד מגוונת, שיכולה לשחק במגוון עמדות עם הגב או הפנים לסל, שחקנית עם אינטליגנציית משחק גבוהה. קופר תתפוס את מקומה של הפוורדית דוריאן מקנזי אינגרם שהחלה את העונה בבני יהודה ובמשחקה האחרון מול רמלה קלעה 19 נקודות, מהן 5 מ-9 מעבר לקשת השלוש.

אוהד גל. מאמן בני יהודה ציונטרוניקס

מאמן בני יהודה ציונטרוניקס אוהד גל ציין כי "מקנזי, שחקנית מוכשרת אך שיחקה בתפקיד שאינו מתאים ליכולותיה הגבוהות. הקבוצה מודה למקנזי על תקופתה במועדון, בתקופה זו הוכיחה שהיא שחקנית אינטליגנטית, מחויבת עם איכות גבוהות של שחקנית כדורסל".