יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי אשדוד אליצור חולון נווה דוד רמלה מכבי רמת-חן/בליך הפועל פ"ת בנות הרצליה הפועל ראשל"צ מכבי רעננה לכן רמה"ש בני יהודה

קידום למחזור ה- 3 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל

משחקי המחזור ה-3 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יפתחו הערב, במשחק שהוקדם בין הפועל רוני פ"ת לאליצור נווה דוד רמלה. צ'לסי הופקינס ושחקניות מכבי אשדוד יארחו את מכבי רעננה.
31/10/2018
קידום  למחזור ה- 3 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל

 משחקי המחזור ה-3 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יפתחו הערב, במשחק שהוקדם בין הפועל רוני פ"ת לאליצור נווה דוד רמלה (19:30 ). פתח תקווה תנסה להפתיע ולהנחיל לסגנית האלופה הפסד ליגה ראשון.

השחקניות של אלי רבי התקשו מאד בניצחון רמלה על רמת השרון 74:76 שהושג הודות ל-58 נקודות משותפות של הזרות אלישה גריי, ג'יימי נארד ו אליסון הייטאוור. לעומתן, השחקניות של גיל סלע לא התקשו בניצחון החוץ של פתח תקווה 71:80 על מכבי רעננה עם 62 נקודות משותפות מצד קאדג'יבה קייב, מוניק ריד ואלכסיס פטרסון.אליצור רמלה. 
 
יתר משחקי המחזור ה-3 ייערכו מחר, יום חמישי, 1.11.2018 (שעה ראשית 19:00).
 
מכבי בן בנות אשדוד תארח את מכבי רעננה ותעשה הכל כדי לרשום ניצחון ראשון העונה על חשבונה של רעננה, שנוצחה גם היא בשני משחקיה הראשונים העונה, מול אליצור נווה דוד רמלה ומול הפועל פ"ת.

הפועל ראשל"צ תארח את מכבי רמת חן/בליך ותנסה להפתיע בביתה את השחקניות של לירון שרף שפתחו את העונה בצורה משכנעת וטרם הפסידו.
 
רמת השרון, עם שני הפסדים רצופים ועם סגל חדש שטרם התגבש, תארח את אליצור חולון החזקה שטרם הפסידה העונה ובמשחק נוסף. 
 
בנות הרצליה, שפתחה את העונה עם שני ניצחונות על מכבי אשדוד והפועל פ"ת בתוצאה זהה 71:77,  תארח את בני יהודה ציונטרוניקס במשחק שיפגיש בין שתי כוכבות העל של הליגה – קריסטל ברדפורד מהרצליה וג'ני סימס משכונת התקווה.