יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

עתירת קבוצת א.ס רמת השרון כנגד מנהלת הנשים – נדחתה

בית הדין העליון של איגוד הכדורסל חזר וקבע שקבוצת א.ס רמה"ש תישא לבדה במלוא ההפחתה שקבע הטוטו בגין אי הופעה למשחק גביע ווינר
29/07/2014
עתירת קבוצת א.ס רמת השרון כנגד מנהלת הנשים – נדחתה
ביום 21.7.14 חזר וקבע בית הדין העליון של איגוד הכדורסל, שקבוצת א.ס רמת השרון היא זו שתישא לבדה במלוא ההפחתה שקבע הטוטו (בסך של 38,265 ₪), בשל ההחלטה החד צדדית של הקבוצה, שלא להופיע למשחק חצי גמר גביע ווינר שהתקיים בתחילת עונת המשחקים 14\2013.
 
בכך גרמה הקבוצה להפרת ההסכם השיווקי שבין מנהלת ליגת העל נשים לבין הטוטו ולפגיעה קשה במעמדה ובתדמיתה של הליגה.
הניסיון של קבוצת א.ס רמת השרון לגרום להטלת ההפחתה על שאר הקבוצות, נדחה על הסף ע"י בית הדין, ולא נמצאה לו כל הצדקה.
 
כזכור, באוקטובר 2013 התקיימו משחקי טרום פתיחת הליגה, משחקי גביע ווינר, שהינם חלק מההסכם השיווקי לו מחויבות המנהלת והקבוצות, אל מול הטוטו.
קבוצת א.ס. רמת השרון, לא הופיעה למשחק שנקבע ואושר מבעוד מועד, ובכך הסבה נזק רב לקבוצות שהשתתפו בטורניר, הפרה את תנאי ההסכם עם הטוטו וגרמה נזק תדמיתי רב לליגה.
 
רו"ח איריס שטרק, יו"ר מנהלת ליגת על נשים:
אני רואה בפסק הדין חיזוק לפועלה של המנהלת ולהקפדתה המלאה לעמוד בקיום הסכמים מול הטוטו ומול כל גורם אחר. מדיניות זו היא חלק מכללי המנהל התקין על פיהם פועלת הליגה, וכל מי שיפר את הכללים שנקבעו, יישא באחריות להפרה. אין כל הצדקה, שקבוצות שפעלו כדין, יישאו בנזק שאינו באחריותן. כולי תקווה שאירוע כזה לא יישנה בעתיד.