יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי אשדוד אליצור חולון נווה דוד רמלה מכבי רמת-חן/בליך הפועל פ"ת בנות הרצליה הפועל ראשל"צ מכבי רעננה לכן רמה"ש בני יהודה

חוגגים את פתיחת העונה

?מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל פתחה את עונת המשחקים החדשה באירוע חגיגי שנערך באולמי אפקה, בהשתתפות בכירי הענף וכמובן, גם שחקניות הליגה, המאמנים והצוותים המקצועיים.
16/10/2018
חוגגים את פתיחת העונה

מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל פתחה את עונת המשחקים החדשה באירוע חגיגי שנערך באולמי אפקה, בהשתתפות בכירי הענף וכמובן, גם שחקניות הליגה, המאמנים והצוותים המקצועיים.


 
במהלך האירוע דיברו עופר בוסתן ראש מנהל הספורט במשרד התרבות והספורט, איילת דרורי סמנכ"ל כספים של הטוטו, עמרית ינילוב עדן מנכ"לית אתנה וגליה וולך יו"ר נעמת. בנוסף, אורי בן סימון מנכ"ל אשדוד ואיזי צ'יניו יו"ר בנות הרצליה העניקו פרסי הוקרה לנעמי קולודני וליעד סואץ-קרני שפרשו ממשחק פעיל עם סיום העונה שעברה.


 
רו"ח איריס שטרק, יו"ר מנהלת הליגה, סקרה את השינויים שחלו בתפיסה הציבורית כלפי ליגת הנשים: "אני חושבת שהיום אנחנו מקבלות יותר במה מפעם, יש התעניינות באיזה שחקניות יגיעו, מי יהיו המאמנים ואנחנו רואים מגמת עלייה גם ברשתות החברתיות".


 
במהלך השנתיים האחרונות, הובילה שטרק מהלך כלכלי שהביא ליציבות כלכלית בליגה והבטיח לכל קבוצה תקציב רב שנתי של חצי מיליון שקלים למשך חמש שנים. "אמנם שינינו מציאות, אבל זה עדיין לא מספיק. מתוך התקציב השנתי רק 20 אחוזים מגיעים לספורט מקצועני לנשים בכלל, המציאות הזאת היא בלתי נסבלת וחייבים להגיע לשיוויון".


 
בין האורחים הרבים, המאמנים, נציגי הקבוצות והשחקניות כיבדו את האירוע הנוכחותם גם טל נתן, עמירם הלוי, עומרית ינילוב, גליה וולך, ישראל זוהר אומן הקלרינט, רו"ח איריס שטרק, עופר בוסתן, דודו מלכא, אבי בנבישתי ועוד רבים וטובים.צילומים: עודד קרני

צילומים נוספים בעמוד הפייסבוק שלנו.