יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי אשדוד אליצור חולון נווה דוד רמלה מכבי רמת-חן/בליך הפועל פ"ת בנות הרצליה הפועל ראשל"צ מכבי רעננה לכן רמה"ש

הכירו את ציון סימן טוב, יו"ר בני יהודה ציונטרוניקס

הכירו את ציון סימן טוב, יו"ר קבוצת בני יהודה ציונטרוניקס תל אביב מזה 20 שנה. לעונה החדשה הוא קורא לאוהדים לבואו לאולם בבית דני, "יש מקום, תעודדו אותנו".
10/10/2018
הכירו את ציון סימן טוב, יו"ר בני יהודה ציונטרוניקס
הכירו את ציון סימן טוב, יו"ר קבוצת בני יהודה ציונטרוניקס תל אביב. ציון סימן טוב, בן 77, גר בגבעתיים, אבא ל-4 ילדים וסבא ל-9 נכדים  הוא יו"ר קבוצת בני יהודה ציונטרוניקס תל אביב ואחד מסמלי המועדון.


ציון סימן טוב. 

סימן טוב עובד בהייטק ומנהל שתי חברות, ציונטרוניקס רכיבי אלקטרוניקה ואלינה מיקרו, העוסקות בתחום אספקה ותמיכה טכנית לתעשיית האלקטרוניקה המתוחכמת בישראל ונמנה בין מקימי אזור ההייטק ברמת החייל, תל אביב.
 
מזה 20 שנה הוא פעיל במועדון הכדורסל בני יהודה תל אביב ופתיחת העונה החדשה זו הזדמנות להוקיר את פועלו ולערוך עימו ראיון קצר.

"הגעתי למועדון הכדורסל כדי לעזור", מעיד סימן טוב, "ומאחר והייתי אז הספונסר של קבוצת הנוער בליגת העל  של בני יהודה כדורגל, נתבקשתי לעזור לקבוצת הכדורסל ומאז נשאבתי ונשארתי עד היום כבר 20 שנה ...".

 
נערכים לעונה החדשה.

מה זו בשבילך בני יהודה ציונטרוניקס תל אביב?
"הקבוצה נהפכה חלק חשוב מהחיים ומסדר היום שלי. אני נותן ותורם לקבוצה מתוך אהבה ואהדה של עשרות שנים לאגודת בני יהודה כדורגל וכדורסל  לכן הקבוצה הכתומה יקרה לי, למשפחתי ולעובדי החברות שאני מנהל. אנחנו משמשים כספונסרים 20 שנה".
 
איך אתה משלב בין עבודה ומשפחה לבין הפעילות בקבוצה?
"אני משלב בין כל הפעילויות בצורה מאוד מאוזנת. אני עובד כל יום בחברות שלי. לקבוצה יש מנכ"ל מר אהוד סולמי שעושה עבודה מצוינת בכל יום ויום. רוב ההחלטות החשובות נעשות במשותף בעיקר במשרדי חברת ציונטרוניקס, כך שהעבודה שלי לא נפגעת. אני מגיע לחלק מהאימונים ולכל המשחקים בית וחוץ ".
 
מה הדברים שגורמים לך להתרגש לקראת פתיחת העונה?
"לקראת העונה החדשה אני מאוד מתוח ומתרגש. אני חושב שבנינו קבוצה יותר טובה השנה ומצפה לראות שלא טעינו כמו בשנה החולפת, שלא הצלחנו".
 
איזו קבוצה נראה העונה ומה המטרות שלה?
"כפי שציינתי, על פניו נראה שהקבוצה השנה מאוד מאוזנת, מוכשרת יותר וגבוה יותר. יש לנו שתי ישראליות בכירות, מתאזרחת ושתי שחקניות בית.  יש לנו כימיה טובה עם צוות המאמנים החדשים שלנו שזו שנתם הראשונה באימון הקבוצה".
 
מה המסר שלך לאוהדים לקראת העונה הקרובה?
"המסר מאוד פשוט, תבואו ותמלאו את האולם שלנו בבית דני, יש מקום ותעודדו אותנו  הכי חשוב ברוח ספורטיבית".
 
 מה ייחשב בעינייך כהישג בסיום העונה?
" מקום 4-6 בליגה, חצי גמר גביע המדינה. מעבר לזה זה בונוס".