יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי אשדוד אליצור חולון נווה דוד רמלה מכבי רמת-חן/בליך הפועל פ"ת בנות הרצליה הפועל ראשל"צ מכבי רעננה לכן רמה"ש בני יהודה

בנות הרצליה: ספיר אפריימסון חוזרת לקדנציה נוספת

מועדון בנות הרצליה הודיע על חזרתה של שחקנית הבית, ספיר אפריימסון, לקדנציה נוספת בקבוצה. אפריימסון גדלה במחלקת הנערות של הרצליה ורעננה וזכתה עם תיכון "אוסטרובסקי" באליפות ליגת התיכונים.​
04/10/2018
בנות הרצליה: ספיר אפריימסון חוזרת לקדנציה נוספת
מועדון בנות הרצליה הודיע על חזרתה של שחקנית הבית, ספיר אפריימסון, לקדנציה נוספת בקבוצה.  
אפריימסון גדלה במחלקת הנערות של הרצליה ובמחלקת הנערות של רעננה - שם זכתה יחד עם תיכון "אוסטרובסקי" באליפות ליגת התיכונים.


ספיר אפריימסון: מתרגשת לחזור לשחק בליגת העל

בעונת 2012/13 זכתה יחד עם בנות הרצליה בגביע הליגה הלאומית והייתה מהשחקניות הבולטות בעליית הקבוצה לליגת העל באותה עונה, כשהיא זוכה בתואר שחקנית ההגנה של העונה.
אפריימסון המשיכה לשחק במדי הקבוצה למשך שנתיים נוספות, ובעונת 2014/15 הייתה שותפה לזכייה ההיסטורית בגביע המדינה.


ספיר אפריימסון: אתלטית נהדרת ושומרת מצויינת

"אני מתרגשת לחזור לשחק בליגת העל. כל אימון מבחינתי זו דרך להשתפר ולהיות יותר טוב מעצמי", אמרה אפריימסון, "אני אנסה לעזור לקבוצה להגיע כמה שיותר גבוה השנה. מנסיוני, כשקבוצה משחקת ביחד ועושה הגנה, היא יכולה לנצח כל קבוצה!".

המנהל המקצועי עמית הלמן אמר: "אנחנו מאוד שמחים שספיר חוזרת לשחק. ספיר הינה שחקנית בית וספורטאית בכל רמ"ח אבריה. אתלטית נהדרת ושומרת מצויינת. תמיד שמורה במועדון פינה חמה לספיר שעזרה לקבוצה לעלות לליגת העל".

צילומים: ג'קי רבינוביץ