יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

הפסד לנבחרת מול קרואטיה. יום רביעי משחק על ההעפלה

הפסד צורב 56:83 לנבחרת מול קרואטיה. ביום רביעי משחק אחרון בבולגריה. ניצחון יבטיח לנבחרת העפלה ליורובאסקט
22/06/2014
הפסד לנבחרת מול קרואטיה. יום רביעי משחק על ההעפלה
אולם זיסמן היה מלא עד אפס מקום, אבל זה לא עזר לנבחרת שהייתה צריכה ניצחון ב-4 נקודות ומעלה כדי להבטיח כבר היום העפלה. למרות מחצית ראשונה טובה של הנבחרת, מחצית שניה נוראית לא הותירה לשחקניות של עדן ענבר הזדמנות.

שי דורון ולירון כהן היו חלשות והוכיחו שוב כמה הנבחרת תלויה בהן. נקודות האור היחידות היו נעמה שפיר (14 נק' ו-6 חטיפות) ודניאל דיאמנט (9 נק').

המשחק הוכיח שוב את הבעיה של ישראל בצבע מול הגבוהות של קרואטיה ששלטו ללא עוררין בריבאונד (43 מול 24 של ישראל).

המשחק התחיל לא טוב עבור ישראל שאיפשרה לקרואטיות לעלות ליתרון מוקדם 0:7 כשהיא לא מסתדרת עם איבנקוביץ הענקית (2.01). לירון כהן ביחד עם שפיר ואפשטיין צמצמו ל-6:7. הקרואטיות פתחו שוב מבערים ועלו ליתרון 8:18, ושמרו על היתרון במחצית 18:26.

דניאל דיאמנט (7 נק' ברבע) יחד עם הגנה מצוינת של שירן צעירי ונעמה שפיר החזירו את ישראל למשחק. סל של לירון כהן 17 שניות העלה את ישראל ליתרון ראשון במשחק, לפני שלשה על הבאזר של סלופק הקרואטית שהחזירה את היתרון לקרואטיות במחצית 38:40 לקרואטיה.

הרבע השלישי התחיל בשליטה קרואטית שעלו ליתרון דו-ספרתי כבר אחרי 2 דקות 40:51. נעמה שפיר עם 4 נקודות רצופות עוד ניסתה להחזיר את ישראל למשחק וצימצמה ל-7 הפרש, אבל הקרואטיות החזירו היתרון לדו-ספרתי.

הרבע הרביעי היה בשליטה של הקרואטיות שהגדילו היתרון 27 בסיום.

קלעו לישראל: שפיר 14 (6 חטיפות), כהן ודיאמנט 9 כ"א, דורון 7, אפשטיין 6, צעירי 5, לויצקי 4, דורי 2.

לקרואטיה: איבנקוביץ' 17, איבזיץ' 14, מיסורה 12, מזיץ' 11, רזאן 10, סליסקוביץ' 7, סאלופק 6, ללאס 4, פאקובסקי 2