יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי אשדוד אליצור חולון נווה דוד רמלה מכבי רמת-חן/בליך הפועל פ"ת בנות הרצליה הפועל ראשל"צ מכבי רעננה לכן רמה"ש בני יהודה

מקנזי אינגרם חתמה בבני יהודה

קבוצת הנשים בכדורסל של בני יהודה החתימה את מקנזי אינגרם, שהצטרפה לג'ני סימס, ששיחקה בעונה שעברה באליצור נווה דוד רמלה ובהפועל רוני פתח תקווה ולגארדית ליניי הארפר.
04/08/2018
מקנזי אינגרם חתמה בבני יהודה
קבוצת הנשים בכדורסל של בני יהודה החתימה לעונה הקרובה 2018/2019 את מקנזי אינגרם, פווארדית בוגרת אוניברסיטת ג'ורגיה, שקלעה בעונה האחרונה 12.9 נקודות למשחק וקטפה 7 כדורים חוזרים בממוצע למשחק.


מקנזי אינגרם. השלימה את הסגל

אינגרם יכולה לשחק בשתי עמדות הפווארד והסנטר, נבחרה במקום ה-27 בדראפט האחרון על ידי אטלנטה דרים מוכרת כשחקנית מגוונת מאוד עם טווח קליעה מרשים.

בכך סיימה בני יהודה בניית סגל השחקניות הזרות, עם החתמן של ג'ני סימס, ששיחקה בעונה שעברה באליצור נווה דוד רמלה ובהפועל רוני פתח תקווה . בעונה החולפת העמידה סימס ממוצעים מצויינים של 17 נקודות ו- 7 כדורים למשחק.


אלי סילפן. מאס"א ירושלים לבני יהודה

זרה נוספת שתשחק בקבוצה היא ליניי הארפר שתחזק את עמדות הגארד של הקבוצה, עם סיום עונת המשחקים של השיקגו סייקס מה-WNBA, בה היא משחקת כיום.

בנוסף, החתימה בני יהודה את אלי סילפן, יהודייה אמריקאית ששיחקה בעונה החולפת בקבוצת אס"א ירושלים מהליגה הלאומית.

סילפן (23 1.85 מטר) היא שחקנית פנים מגוונת מאוד, בעלת אינטליגנציית משחק גבוהה.יצגה את נבחרת ארה"ב במכביה האחרונה.

סילפן בוגרת מכללת בודווין Bowdoin, הגיעה בשנה שעברה להשלמת התואר השני במנהל עסקים, יזמות וחדשנות באוניברסיטה העברית בירושלים.