יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

עונת 1990/91

11/12/2014
עונת 1990/91
 
גביע המדינה
 
שמינית גמר (12.11.90)
 
מכבי רמת חן – הפועל אילת 10-135 (10.11.90)
קרית אתא – אליצור חולון 89-13
מכבי ת"א – הפועל חיפה 66-72
אליצור ראשל"צ – הפועל קישון 60-55
הפועל נהריה – אליצור קרית אונו 59-48
הפועל שפיים – רמת השרון 64-36
אורתדוכסים נצרת – בני יהודה 61-66
הפועל גלבוע – הפועל ירושלים (כנראה 0-2 טכני)
 
רבע גמר (17.12.90)
 
רמת השרון – אורתודוכסים נצרת 47-62 (16.12.90)
אליצור קרית אונו – הפועל גלבוע 54-59
מכבי ת"א – מכבי רמת חן 55-54 (הארכה)
הפועל קישון – אליצור חולון 85-65
 
חצי גמר (חולון, 21.3.91)
 
אליצור חולון – מכבי רמת חן 59-64
רמת השרון – אליצור קרית אונו 41-68
 
גמר (חולון, 12.5.91)
 
אליצור חולון – רמת השרון 57-74
 
ליגה
 
מחזור 1 (24.9.90)
 
הפועל גלבוע – אליצור חולון 59-49
הפועל חיפה – מכבי ת"א 70-43
הפועל ירושלים – הפועל קישון 74-71
אורתדוכסים נצרת – מכבי רמת חן 84-61
אליצור ראשל"צ – רמת השרון 54-60
אליצור קרית אונו – בני יהודה 66-59 (18.10.90)
 
מחזור 2 (1.10.90)
 
מכבי ת"א – הפועל ירושלים 37-94
הפועל גלבוע – הפועל חיפה 61-52
בני יהודה – אליצור ראשל"צ 52-54
הפועל קישון – אורתודוכסים נצרת 70-72
מכבי רמת חן – אליצור קרית אונו 52-80
אליצור חולון – רמת השרון 51-65 (18.10.90)
 
מחזור 3 (8.10.90)
 
הפועל חיפה – אליצור חולון 73-55
הפועל ירושלים – הפועל גלבוע 69-55
אורתודוכסים נצרת – מכבי ת"א 68-49
אליצור ראשל"צ – מכבי רמת חן 68-53
אליצור קרית אונו – הפועל קישון 59-55
רמת השרון – בני יהודה 68-85
 
מחזור 4 (15.10.90)
 
מכבי רמת חן – רמת השרון 60-57
אליצור חולון – בני יהודה 53-72
הפועל קישון – אליצור ראשל"צ 72-76
מכבי ת"א – אליצור קרית אונו 34-70
הפועל גלבוע – אורתודוכסים נצרת 45-51
הפועל חיפה – הפועל ירושלים 53-60
 
מחזור 5 (22.10.90)
 
בני יהודה – מכבי רמת חן 81-82
אליצור ראשל"צ – מכבי ת"א 72-58
רמת השרון – הפועל קישון 50-59
אורתודוכסים נצרת – הפועל חיפה 51-50
אליצור קרית אונו – הפועל גלבוע 48-63
הפועל ירושלים – אליצור חולון 92-56
 
מחזור 6 (29.10.90)
 
אליצור חולון – מכבי רמת חן 63-69
מכבי ת"א – רמת השרון 56-55
הפועל קישון – בני יהודה 80-71 (הארכה)
הפועל גלבוע – אליצור ראשל"צ 53-42
הפועל חיפה – אליצור קרית אונו 38-44
הפועל ירושלים – אורתודוכסים נצרת 64-71
 
מחזור 7 (5.11.90)
 
בני יהודה – מכבי ת"א 68-58
מכבי רמת חן – הפועל קישון 50-73
אליצור קרית אונו – הפועל ירושלים 42-69
אורתודוכסים נצרת – אליצור חולון 82-45
רמת השרון – הפועל גלבוע 43-58
אליצור ראשל"צ – הפועל חיפה 66-77
 
מחזור 8 (19.11.90)
 
מכבי ת"א – מכבי רמת חן 48-62
אליצור חולון – הפועל קישון 40-81
הפועל גלבוע – בני יהודה 73-60
הפועל חיפה – רמת השרון 62-59
הפועל ירושלים – אליצור ראשל"צ 67-55
אורתודוכסים נצרת – אליצור קרית אונו 53-59 (הארכה)
 
מחזור 9 (26.11.90)
 
אליצור קרית אונו – אליצור חולון 64-40
אליצור ראשל"צ – אורתודוכסים נצרת 50-68
רמת השרון – הפועל ירושלים 52-57
בני יהודה – הפועל חיפה 47-72
מכבי רמת חן – הפועל גלבוע 57-85
הפועל קישון – מכבי ת"א 78-70
 
מחזור 10 (3.12.90)
 
אליצור חולון – מכבי ת"א 56-80
הפועל גלבוע – הפועל קישון 46-61
הפועל חיפה – מכבי רמת חן 58-45
אליצור קרית אונו – אליצור ראשל"צ 54-63
אורתודוכסים נצרת – רמת השרון 54-45
הפועל ירושלים – בני יהודה 76-67
 
מחזור 11 (10.12.90)
 
אליצור ראשל"צ – אליצור חולון 74-41 (8.12.90)
רמת השרון – אליצור קרית אונו 46-58
בני יהודה – אורתודוכסים נצרת 58-70
מכבי רמת חן – הפועל ירושלים 64-77
מכבי ת"א – הפועל גלבוע 56-78
הפועל קישון – הפועל חיפה 64-65
 
מחזור 12 (7.1.91)
 
אליצור ראשל"צ – רמת השרון 72-57
מכבי רמת חן – אורתודוכסים נצרת 61-69
אליצור חולון – הפועל גלבוע 34-73
מכבי ת"א – הפועל חיפה 33-67
הפועל קישון – הפועל ירושלים 60-61
בני יהודה – אליצור קרית אונו 0-2
 
מחזור 13 (14.1.91)
 
אליצור קרית אונו – מכבי רמת חן 65-77
הפועל ירושלים - מכבי ת"א 85-54
אליצור ראשל"צ – בני יהודה 75-71
אורתודוכסים נצרת – הפועל קישון 69-52
הפועל חיפה – הפועל גלבוע 53-65
רמת השרון – אליצור חולון 56-47
 
מחזור 14 (4.3.91)
 
אליצור חולון – הפועל חיפה 39-89
הפועל גלבוע – הפועל ירושלים 44-54
מכבי ת"א – אורתודוכסים נצרת 45-83
הפועל קישון – אליצור קרית אונו 50-63
בני יהודה – רמת השרון 59-73
מכבי רמת חן – אליצור ראשל"צ 64-58
 
מחזור 15 (7.3.91)
 
בני יהודה – אליצור חולון 68-51
אליצור קרית אונו – מכבי ת"א 2-0
רמת השרון – מכבי רמת חן 54-64
אורתודוכסים נצרת – הפועל גלבוע 54-45
אליצור ראשל"צ – הפועל קישון 67-72
הפועל ירושלים – הפועל חיפה 69-79
 
מחזור 16 (11.3.91)
 
מכבי רמת חן – בני יהודה 65-72 (הארכה)
אליצור חולון – הפועל ירושלים 32-65
הפועל חיפה – אורתודוכסים נצרת 46-58
הפועל גלבוע – אליצור קרית אונו 50-87
מכבי ת"א – אליצור ראשל"צ 61-63
הפועל קישון – רמת השרון 70-67 (הארכה)
 
מחזור 17 (14.3.91)
 
מכבי רמת חן – אליצור חולון 84-64
בני יהודה – הפועל קישון 69-65
רמת השרון – מכבי ת"א 43-37
אליצור ראשל"צ – הפועל גלבוע 58-60
אליצור קרית אונו – הפועל חיפה 80-51
אורתודוכסים נצרת – הפועל ירושלים 59-58 (הארכה)
 
מחזור 18 (18.3.91)
 
מכבי ת"א – בני יהודה 70-88
הפועל קישון – מכבי רמת חן 57-45
אליצור חולון – אורתודוכסים נצרת 44-80
הפועל ירושלים – אליצור קרית אונו 75-70 (הארכה)
הפועל חיפה – אליצור ראשל"צ 58-56
הפועל גלבוע – רמת השרון 55-58
 
מחזור 19 (25.3.91)
 
הפועל קישון – אליצור חולון 84-60
מכבי רמת חן – מכבי ת"א 64-61
בני יהודה – הפועל גלבוע 61-75
רמת השרון – הפועל חיפה 79-84 (הארכה)
אליצור ראשל"צ – הפועל ירושלים 56-82
אליצור קרית אונו – אורתודוכסים נצרת 0-2
 
מחזור 20 (28.3.91)
 
אורתודוכסים נצרת – אליצור ראשל"צ 67-49
הפועל ירושלים – רמת השרון 61-54
הפועל חיפה – בני יהודה 64-68
הפועל גלבוע – מכבי רמת חן 61-52
מכבי ת"א – הפועל קישון 41-79
אליצור חולון – אליצור קרית אונו 0-2
 
מחזור 21 (1.4.91)
 
אליצור חולון – מכבי ת"א 56-62
הפועל קישון – הפועל גלבוע 62-57
מכבי רמת חן – הפועל חיפה 45-77
בני יהודה – הפועל ירושלים 52-83
רמת השרון – אורתודוכסים נצרת 38-72
אליצור ראשל"צ – אליצור קרית אונו 45-77
 
מחזור 22 (8.4.91)
 
אליצור חולון – אליצור ראשל"צ 38-96
הפועל ירושלים – מכבי רמת חן 71-64
הפועל חיפה – הפועל קישון 43-56
הפועל גלבוע – מכבי ת"א 59-56
אליצור קרית אונו – רמת השרון 61-47
אורתודוכסים נצרת – בני יהודה 72-37
 
טבלה
 
  1. אליצור חולון 0-22 1014-1570 44
  2. מכבי ת"א 3-19 1109-1460 41
  3. רמת השרון 6-16 1226-1336 38
  4. מכבי רמת חן 8-14 1340-1483 36
  5. בני יהודה 8-14 1365-1447 36
  6. אליצור ראשל"צ 10-12 1369-1362 34
  7. הפועל חיפה 13-9 1381-1243 31
  8. הפועל קישון 13-9 1471-1315 31
  9. הפועל גלבוע 14-8 1320-1217 30
  10. קרית אונו 16-6 1153-969 25
  11. הפועל ירושלים 20-2 1563-1247 24
  12. אורתודוכסים נצרת 21-1 1409-1071 22
 
בתום העונה קרית אונו, הפועל ירושלים ונצרת ירדו. גבעת חיים, גליל תחתון ואס"א ירושלים עלו
 
פלייאוף
 
חצי גמר
 
אליצור חולון – מכבי רמת חן 0-2
 
אליצור חולון – מכבי רמת חן 61-62 (15.4.91)
מכבי רמת חן – אליצור חולון 81-56 (22.4.91)
 
מכבי ת"א – רמת השרון 0-2
 
מכבי ת"א – רמת השרון 49-60 (15.4.91)
רמת השרון – מכבי ת"א 65-55 (22.4.91)
 
גמר
 
אליצור חולון – מכבי ת"א 0-2
 
אליצור חולון – מכבי ת"א 42-59 (25.4.91)
מכבי ת"א – אליצור חולון 60-56 (29.4.91)