יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

השבוע זה מתחיל - ליגת הקיץ 2014

רישמו לפניכם: יום שלישי, 10.6 אולם זיסמן ברמת-גן. סיבוב ראשון בליגת הקיץ.
07/06/2014
השבוע זה מתחיל - ליגת הקיץ 2014
ליגת הקיץ השנה קצרה מהרגיל, מה שלא אמור לפגוע בעניין. הליגה תהווה הזדמנות מצוינת לראות מצד אחד את נבחרות העתודה (עד גיל 20) והנערות (עד גיל 18) של ישראל בהכנות הסופיות לקראת אליפות אירופה דרג ב' שתחל בתחילת יולי.

תמר מעוז, רכזת אתנה ואגף מקצועי נשים: "הליגה השנה תאפשר מצד אחד לשחקניות צעירות להתשלב לצד שחקניות מובילות, ותהווה במה לנבחרות הנערות והעתודה לקראת אליפות אירופה. אני מצפים לליגת אטרקטיבית ותחרותית וקוראים לקהל הרחב לבוא ולראות כדורסל נשים ישראלי במיטבו"

 
רועי אייזנברג, מאמן נבחרת העתודה (עודד קרני)
 
הדר לוי, מכבי רמת-חן
(אלונה חליוא)
כבכל שנה ישתתפו השנה 4 קבוצות:

נבחרת העתודה של רועי אייזנברג (אליצור חולון) ועוזרת המאמן טלי נוי (גני תקווה).  בפעם הראשונה לאחר הרבה שנים השחקניות יגיעו מקבוצות ליגת העל וליגת המכללות האמריקאית ביניהן הדר לוי (רמת-חן) שמגיעה לאחר עונה מצוינת בליגת העל שבה שיחקה 14.4 דק' וקלעה 6 נק' בממוצע למשחק עם 37.2% מעבר לקשת. יחד עם לוי בקו האחורי אמורות להוביל את הנבחרת גם שאהד עבוד אשר חוזרת משנה ראשונה מעבר לים במכללת ג'קסונוויל, נוף קדם ממכללת נורת'ווסטרן שחוזרת מפציעה וכבר שיחקה 17 משחקים העונה בהם שותפה 3.9 דק למשחק וחברתה של לוי לקו האחורי ברמת-חן מיכל אסף, אשר סיימה את עונתה השנייה בליגת העל (הבקעה ורמת-חן) עם 12 דק' ו-3.8 נק' בממוצע לערב.

נבחרת הנערות של נמרוד מיטל (האקדמיה) ועוזר המאמן לירן בר-אל (עמק יזרעאל) הכוללת גם היא שתי שחקניות מליגת העל: אופיר בנט וירדן דנן. בנט, שחקנית בנות הרצליה קיבלה השנה 13.7 דק' לערב והחזירה עם 2.8 נק' ו-0.9 אס' למשחק תוך כדי שהיא מפגינה יכולת אישית גבוהה. אל בנט מצטרפת ירדן דנן הסווינגמנית של הפועל ראשל"צ. דנן שיחקה העונה 11.5 דק' בממוצע למשחק וקלעה 3.7 נק' עם 33.3% מחוץ לקשת.

 
ירדן דנן, הפועל ראשל"צ (איגוד הכדורסל)
אופיר בנט, בנות הרצליה (אלונה חליוא)
















נבחרת הסגולות אותן יאמנו רועי לזר (מאמן העונה בליגה לאומית) ודניאל ראובן כוללות בסגל את שירי פורת, הדס לוי, יפית כהן, דורון שייבה, נטלי לוי, טלי בן ישי, דנה פורר (מהאקדמיה), שני לוין, הדר רפאל ומיתר אסולין.

נבחרת הורודות אותן יאמנו גליה אורבך ועדי בן אשר כוללות בסגל את חופית וקסלר, טל אנקונה, לי קפיטולניק, שריה עטיה-מנשה, דבי בלייברג, חן הולצר, דפנה מלר, חנה הללי, זוהר כחלון (אקדמיה) ושני גמבש.
 
הזאבות חוגגות זכייה בשנה שעברה (צילום: אלונה חליוא)
 
להלן תכנית המשחקים:
יום ג' 10.6 (כל המשחקים באולם זיסמן, דרך הטייסים 85, רמת גן. הכניסה חופשית)
17:45 נבחרת העתודה (לבן) - הסגולות
19:20 נבחרת הנערות (כחול) - הורודות

יום ה' 12.6 (כל המשחקים באולם זיסמן, דרך הטייסים 85, רמת גן. הכניסה חופשית)
17:50 נבחרת העתודה (לבן) - הורודות
19:20 נבחרת הנערות (כחול) - הסגולות

יום שבת 14.6 (כל המשחקים באולם לידר, גני תקווה)
17:15 נבחרת העתודה (כחול) - נבחרת הנערות (לבן)
19:00 הורודות - הסגולות
20:30 טקס סיום וחלוקת פרסים למצטיינות