יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

טיה למברגר חתמה באליצור חולון

אליצור חולון החלה את הכנותיה לעונת המשחקים 2014/15 עם מספר החתמות מעניינות
05/06/2014
טיה למברגר חתמה באליצור חולון
רועי אייזנבג: ממשיך לעונה שניה בחולון

ההחתמה הבולטת ביותר היא היא צירופה של טיה למברגר (24, 1.73) בוגרת מכללת UCLA המפוארת, בה העמידה ממוצעים של 14.5 נקודות ו-3.8 אסיסטים לערב. למברגר השתתפה לפני שנתיים באליפות אירופה במדי נבחרת העתודה של ישראל, שם העמידה ממוצעים נאים של 13.5 נקודות ו-5.1 ריבאונדים. למברגר היא מרכזת המשחקת גם בעמדת הקלעית ומשלבת יד טובה מבחוץ ויכולת חדירה גבוהה.

החתמה נוספת היא מאי דיין (20, 1.70), בוגרת מחלקת הנערות של מ.ס אשדוד, שמגיעה לחולון אחרי חצי עונה בהפועל ראשון לציון, ועברה את כל נבחרות ישראל הצעירות.

דיין ולמברגר מצטרפות לויולט אלאמה (23, 1.85) שחוזרת לחולון אחרי השאלה לאליצור רמלה, איתה לקחה את גביע המדינה, וסיימה כסגנית אלופה.

את הקבוצה ימשיך להדריך, עונה שניה ברציפות, רועי אייזנברג, שסיפר על ההחתמות: ״ראשית כל אני שמח להמשיך עונה נוספת בחולון, ומודה למנחם וידהורן, על האמון שלו בי. כמו בעונה הקודמת, גם העונה אנו עושים מאמצים גדולים להעמיד סגל איכותי ואטרקטיבי בחולון, ואני חושב שההחתמות שעשינו בהחלט מראות את הרצינות שלנו. טיה למברגר היא שם גדול , ואין לי ספק שאם נצליח להביא את היכולות שלה לידי ביטוי, גם המועדון וגם היא ירוויחו בגדול. מאי דיין מבחינתי היא הכח העולה בכדורסל הנשים, רכזת מחוננת עם קליעה מצויינת והמון קור רוח, ואין לי ספק שבחולון היא תקבל את הבמה להוכיח את הכישרון הגדול שיש בה. ויולט חוזרת אלינו אחרי  חצי עונה של הסתגלות לליגה הישראלית, וכבר מהווה חלק מהסגל הרחב של הנבחרת הבוגרת״.