יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

לקראת מחזור 15 - ליגת אתנה ווינר

במשחק המרכזי שפותח את הסיבוב ה-3 תארח בנות הרצליה את אליצור חולון. מכבי רמת חן/בליך תפגוש את אס"א י-ם. רמה"ש ופ"ת תיפגשנה למשחק שני תוך 72 שעות. במשחק נוסף: מכבי אשדוד - הפועל ראשל"צ
20/01/2016
לקראת מחזור 15 - ליגת אתנה ווינר
המחזור ה-15 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייצא לדרך מחר (חמישי) בשעה 18:30 (ישיר ב-SPORT5+) עם המשחק המרכזי בו תארח בנות הרצליה את אליצור 'גולדן טורס' חולון. בשעה זו ייערך משחק נוסף במסגרתו תארח מוליכת הטבלה, מכבי רמת חן/בליך, את אס"א 'דרך ארץ' ירושלים. בשעה 19:00 ייפתחו שני משחקים נוספים – מכבי 'בן' אוצר השקעות אשדוד – הפועל ראשל"צ; כדורסל רמה"ש – הפועל פ"ת.

בנות הרצליה – אליצור 'גולדן טורס' חולון  (חמישי, 18:30, אולם היובל, ישיר בספורט 5ּ+)

המארחת סיימה סיבוב 2 חיובי מבחינה במקום ה-2 בטבלת ליגת אתנה ווינר. כעת מטרת השחקניות של גלעד כץ וטלי נוי, תהיה לשמור על רצף התוצאות החיוביות גם בסיבוב ה-3 ולהגיע בעמדה מיטבית לפלייאוף. שתי הקבוצות נפגשו לפני פחות מ-10 ימים במסגרת המחזור ה-13, גם אז באולם היובל, שם הצליחה הרצליה להוריד את חולון ל-50 נקודות בלבד ולהשיג ניצחון ליגה נוסף (50:70). כדאי לשים לב לג'מירה פולקנר, שכיכבה במחזור האחרון במדי חולון עם טריפל דאבל, וצפויה להיות המוציאה לפועל העיקרית של האורחת במשחק.

מכבי רמת חן/בליך - אס"א 'דרך ארץ' ירושלים (חמישי, 18:30, זיסמן)

שתי הקבוצות נפגשו פעמיים בשבועיים האחרונים, כאשר בשני המשחקים הייתה זו ידה של רמת חן/בליך על העליונה בסיום, הן במסגרת הליגה (66:68) והן במסגרת רבע גמר הגביע (73:81). עם זאת הירושלמיות הוכיחו אופי, כאשר הצליחו לכפות משחקים צמודים. הבשורה המעניינת עבור 2 הקבוצות לקראת ההתמודדות ביניהן, מקורה בדייזי פדר, שחקנית ירושלים עד אתמול, שהצטרפה לרמת חן/בליך ותוכל כבר ליטול חלק בהתמודדות הקרובה. המארחת תמשיך להתבסס על קיילה ת'ורנטון, שמוליכה אותה בנקודות (17.9) ובריבאונדים (9.1).

מכבי 'בן' אוצר השקעות אשדוד – הפועל ראשל"צ (חמישי, 19:00, הקריה)

אשדוד נמצאת בתקופה טובה שכוללת 5 ניצחונות רצופים בכל המסגרות, תקווה להמשיך את המומנטום החיובי מול היריבה מעיר היין. ניכר כי השינויים שעשתה אשדוד בחודש האחרון עשו את ההבדל, בראשן החתמתה של לטנישה רייט, שהרשימה ב-3 משחקי הליגה מאז הגעתה  עם 15 נק' ו-6.7 אס' למשחק. ראשל"צ תזדקק לסיוע מהסגל הישראלי על מנת לקרוא תיגר על האלופה.

כדורסל רמה"ש  – הפועל פ"ת (חמישי, 19:00, אורנים)

72 שעות אחרי המשחק ביניהן שהסתיים בניצחון הקבוצה מהשרון (61:76), קבעה ההגרלה כי השתיים תיפגשנה למשחק נוסף, הפעם במסגרת הסיבוב ה-3 של ליגת אתנה ווינר. פ"ת, שהגיעה חסרה במשחק הקודם את שירי פורת (ככל הנראה סיימה את העונה), תחסר גם את ירדן גוט, שנקעה את הקרסול בדקות הסיום של המשחק האחרון, ולא תעמוד לרשות האורחת. בהיעדרן, יצטרך מאמן פ"ת, רועי לזר, לחפש פתרונות. מירב המעמסה צפויה ליפול על הצמד בריטני הרינקו את ג'אנה סמית' המספקות 18 ו-17 נק' בהתאמה. רמה"ש מצידה תשאף להמשיך ולהתבסס בחלק העליון של הטבלה.