יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי הפניקס חיפה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד א.ס רמה"ש נווה דוד רמלה מכבי רמת גן הפועל בני פתח תקווה אליצור ויראלי תל אביב אליצור חולון בנות הרצליה

מחר: האלופה מול הפתעת העונה

אחרי שני הפסדים והפוגה בשל פגרת הנבחרות תנסה מכבי רמת גן לחזור למסלול הניצחונות, אלא שמולה תתייצב הפועל ראשל"צ בעלת המאזן המושלם
17/11/2021
מחר: האלופה מול הפתעת העונה
פגרת הנבחרת הסתיימה וליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל תתחדש מחר (חמישי) עם משחק מסקרן במיוחד במחזור הרביעי, בו תארח (17:00) מכבי רמת גן את הפועל ראשל"צ.
הדאבליסטית מהעונה שעברה יצאה מקרטעת לפגרת הנבחרות, לאחר שהפסידה פעמיים ברציפות ומצאה את עצמה באופן מפתיע למדי במרכז הטבלה. רמת גן, שהחתימה בשבוע שעבר את לייני הראפר, תזדקק ליכולת הנפלאה של ירדן גרזון, שבלטה במיוחד בהפסד הנבחרת ללטביה בתחילת השבוע. מול האלופה יעלו לפרקט השחקניות של זיו ארז מראשון לציון, שניצחו בכל שלושת המשחקים הראשונים שלהן העונה.זמן קצר אחרי סיום המשחק ייפתחו שלושה משחקים נוספים (19:00) אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון, שפתחה את העונה עם שני הפסדים בשלושה משחקים, תארח את מכבי בנות אשדוד; א.ס. רמת השרון, שהפסידה בשני המחזורים האחרונים, תנסה לחזור לתלם עם ניצחון על נועלת הטבלה, בנות הרצליה, שטרם טעמה העונה טעמו של ניצחון; והעולה החדשה, אליצור ויראלי ת"א, תארח את אליצור נווה דוד רמלה, שהודיעה השבוע על החתמתה של פאולינה הרסלר השבדית.
המחזור הרביעי יושלם ביום שישי בצהרים (13:00, שידור בספורט 5 פלוס), כשמכבי הפניקס חיפה תארח את הפועל בני פ"ת.
בשל פגרת הנבחרות שזה עתה הסתיימה ישוחק כבר בתחילת השבוע הבא מחזור נוסף (5), שייפתח עם המשחק בין אליצור נווה דוד רמלה למכבי רמת גן ביום ראשון.