יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי הפניקס חיפה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד א.ס רמה"ש נווה דוד רמלה מכבי רמת גן הפועל בני פתח תקווה אליצור ויראלי תל אביב אליצור חולון בנות הרצליה

מחר: הפועל ראשל"צ תנסה לשמור על המקום הראשון

הקבוצה מעיר היין תארח בפתיחת המחזור השלישי את העולה החדשה, אליצור ויראלי ת"א, ותנסה לשמור על מאזן מושלם
28/10/2021
מחר: הפועל ראשל"צ תנסה לשמור על המקום הראשון
המחזור השלישי של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייצא מחר לדרך, כשההפתעה הגדולה של פתיחת העונה, הפועל ראשל"צ, תקווה לשמור על המאזן המושלם שלה כשתארח ב-13:45 (שידור ישיר בחמש פלוס) בהיכל הספורט בגן נחום את העולה החדשה, אליצור ויראלי ת"א.
הקבוצה של זיו ארז תגיע כאמור מעודדת לאחר הניצחון 73:74 על א.ס רמת השרון במשחק חוץ, בזכות סל ניצחון של מצטיינת המחזור השני, ג'ני סימס. הקבוצה האורחת מתל אביב עומדת על מאזן של 1-1, אחרי שביום שני האחרון רשמה את ניצחון הבכורה שלה העונה בליגת העל כשגברה 76:79 על הפועל בני פתח תקווה.
המחזור השלישי יימשך ביום ראשון עם שני משחקים שייפתחו ב-19:00: במרכזי שבהם תארח אליצור נווה דוד רמלה, ששבה ארצה מעודדת מאוד אחרי הניצחון המרשים במסגרת היורוקאפ על קייסרי הטורקית, את א.ס רמת השרון, שתשאף לפתוח ולסיים את המשחק טוב יותר מאשר במשחק מול ראשל"צ.
באותה השעה יישחקו גם בנות הרצליה, שטרם טעמו העונה טעמו של ניצחון, עם מכבי בנות אשדוד שגברה במחזור הקודם על אליצור נווה דוד רמלה.המחזור יגיע לסיומו ביום שני עם שני משחקים נוספים (19:00): מכבי הפניקס חיפה, בעלת המאזן המושלם, תארח את אליצור סיגלית רווה אסטתיקס חולון למשחק המרכזי של המחזור, בשעה שהפועל בני פ"ת תארח את הדאבליסטית מכבי רמת גן, שתשאף לחזור למסלול הניצחונות אחרי ההפסד הביתי לחיפה במחזור האחרון.
היום נערכה במשרדי איגוד הכדורסל הגרלת משחקי הסיבוב הראשון של גביע המדינה לנשים שיתקיימו ב-9.12 (יום חמישי). שש קבוצות: חולון, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב, רמת השרון וחיפה העפילו אוטומטית לרבע הגמר. הפועל בני פתח תקווה תארח את אליצור נווה דוד רמלה ומכבי בנות אשדוד תארח את בנות הרצליה.

צילומים: ספי מגריזו