יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

לקראת המחזור ה-11

עדני דגן חוזר לליגה. דגן וקבוצתו החדשה הרבלייף רמה"ש יארחו למשחק המרכזי את אליצור אלדד פרי רמלה.
28/12/2014
לקראת המחזור ה-11
הרבלייף רמת השרון – אליצור אלדד פרי רמלה

איפה: אולם "אורנים", רחוב ארלוזורוב 20 רמה"ש.
מתי: 18:30.
שידור: ספורט 5+ (56).

בסיבוב הקודם קיבלנו משחק חד צדדי שהסתיים בניצחון קליל של אליצור רמלה 74-91 על הרבלייף רמה"ש. כבר במחצית השחקניות של עדן ענבר עלו ליתרון 30-47, ממנו התקשתה רמה"ש לחזור.

עדני דגן חוזר לליגה. לאור פתיחת העונה המאכזבת החליטה הנהלת הרבלייף רמה"ש לבצע שינויים בעמדת המאמן והחתימה את עדני דגן, אחד המאמנים המוערכים בענף. קבוצתו האחרונה של עדני הייתה מ.ס. אשדוד אותה הוליך לדאבל בעונת 2011/12. עדני יחליף את רובן נייברגר אחרי 10 מחזורים ומאזן 7-3.

חילוף המאמנים הגיע לאחר הפסד למוליכת הטבלה, מ.ס. אשדוד במחזור האחרון 67-87  (הפסד ליגה שלישי ברציפות).

אליצור אלדד פרי רמלה חזרה למקום ה-2 בטבלה, לאחר שהביסה את אליצור גולדן טורס חולון 59-81, במחזור הקודם. רמלה במחצית שנייה נהדרת (24-47) לא הותירה סיכוי לחולון ועלתה למאזן 3-7 וכאמור למקום ה-2 בטבלה על חשבונה של רמת חן/בליך.


רמת חן/בליך – מ.ס. אשדוד

איפה: זיסמן, דרך הטייסים 85 רמת גן.
מתי: 18:30.

בסיבוב הקודם מ.ס. אשדוד רשמה ניצחון על מכבי רמת חן/בליך 54-74. המחצית הראשונה עוד הייתה צמודה (29-30), אך במחצית השנייה אשדוד העלתה הילוך והכריע את המשחק כבר ברבע השלישי.

רצף הניצחונות של רמת חן/בליך נקטע במחזור האחרון. הקבוצה של גיל סלע בהפסד מפתיע לאס"א ירושלים 71-77, שעצר רצף של שישה ניצחונות. רמת חן/בליך נאלצה לפנות את המקום ה-2 בטבלה לאליצור רמלה ומסתפקת כרגע במקום ה-3 ומאזן 3-7.

אשדוד מושלמת. הקבוצה של אלי רבי ממשיכה לשמור על המקום הראשון בטבלה, במחזור האחרון האשדודיות לא התקשו במיוחד מול היריבה, רמה"ש וסיימו את המשחק ב-20 הפרש.

עקב המשחק האחרון של מכבי רמת חן/בליך, אשדוד חוזרת להוביל את הליגה במספר הנקודות למשחק, אסיסטים ויעילות.
 
 
אליצור גולדן טורס חולון – אליצור נתניה

איפה: אולם "קציר", רחוב יצחק רבין 20 חולון.
מתי: 19:00.

בסיבוב הקודם אליצור גולדן טורס חולון גברה על אליצור נתניה 61-79. השחקניות של חולון פתחו את המשחק נהדר עם ריצה 8-25.

משחק חשוב עבור שתי הקבוצות,  אליצור חולון ואליצור נתניה סוגרות את הטבלה כששתיהן מתקשות לרשום העונה ניצחונות. אליצור חולון פתחה את העונה עם ניצחון על רמלה ומחזור לאחר מכן על נתניה, אך מאז הפסידה את כל משחקיה (8-2). אליצור נתניה רשמה עד כה ניצחון אחד בלבד, במחזור ה-9 על הפועל ראשל"צ.

במחזור הקודם אליצור נתניה הייתה קרובה להשיג את ניצחונה השני העונה, אך רבע אחרון טוב של בנות הרצליה גמר את המשחק (66-72).

אליצור גולדן טורס חולון התחזקה לאחרונה וצירפה לשורותיה את אורטל אורן, אך גם זה לא עזר לה במחזור האחרון מול אליצור רמלה שנקמה (59-81) על ההפסד  במחזור הראשון.
 
בנות הרצליה – הפועל ראשל"צ

 איפה: אולם "היובל", רש"י 24 הרצליה.
מתי: 19:00.

בסיבוב הקודם הפועל ראשל"צ רשמה ניצחון קליל על בנות הרצליה 63-79. בנות הרצליה חסרו את אבוני הופמן שחזרה לארה"ב למספר ימים מסיבות אישיות.

מאז הניצחון של הפועל ראשל"צ על אס"א ירושלים 65-66 במחזור ה-6, מתקשה הקבוצה של שירה העליון לרשום ניצחון. ראשל"צ סופגת הפסד רביעי ברציפות, האחרון להפועל פתח תקווה 65-67 בסיום מותחן.

בנות הרצליה המשיכו במומנטום עם ניצחון על אליצור נתניה 66-72, במחזור האחרון. רב המשחק היה צמוד, אך רבע אחרון טוב יותר של הכחולות הכריע את המשחק.
 

אס"א דרך ארץ ירושלים – הפועל פתח תקווה

איפה: מרכז קוסל, האוניברסיטה העברית. גבעת-רם.
מתי: 19:00.

בסיבוב הקודם קיבלנו משחק צמוד ומותח שהסתיים בניצחון של פתח תקווה 84-87 על אס"א ירושלים.

שתי הקבוצות מגיעות למשחק לאחר ניצחונות יוקרתיים וחשובים. אס"א דרך ארץ ירושלים עצרה את מכבי רמת חן/בליך עם 71-77. הירושלמיות חזרו מפיגור 10 ברבע האחרון הרבה בזכות יכולת טובה של רבקה רוס (12 נק') ויכולת נהדרת של שילדס (28 נק' ו-7 כ"ח).

הפועל פתח תקווה רשמה ניצחון על  הפועל ראשל"צ 65-67, שלשה גדולה של מייז 1:40 לסיום המשחק הביא את הקבוצה של רועי לזר ליתרון אותו לא שמטה עד לסיום.