יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

צהוב עולה

שתי הקבוצות הצהובות של הליגה, אלה שפתחו את העונה בגמגום ומסיימות אותה בקול תרועה רמה, העפילו לסדרת גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל אחרי שהדיחו את שתי המדורגות ראשונות בסדרות שהיו שונות לחלוטין באופיין # הקרב הראשון על הצלחת יוצא לדרך כבר מחר (חמישי 21:00 שידור ישיר בערוץ חמש פלוס)
06/04/2022
צהוב עולה
עונת 21/22 של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל תגיע מחר לנקודת רתיחה, עם פתיחתה של סדרת גמר הפלייאוף בין מכבי בנות אשדוד לאליצור נווה דוד רמלה.
שתי הקבוצות פתחו את העונה באופן בינוני למדי, אך רשמו רצף ניצחונות מרשים ביותר בסיבוב השני. הן סיימו את הבית העליון במקומות השלישי והרביעי (בהתאמה) וניצחו בסדרות חצי גמר את שתי המוליכות חסרות הניסיון. אלא שבעוד שאשדוד חלפה בקלות על פני מכבי הפניקס חיפה עם 0:3 בסדרה, ברמלה היו צריכות השחקניות להזיע עד לשנייה האחרונה של המשחק החמישי כדי לנצח בו 79:81 את מחזיקת הגביע הטרייה, הפועל ראשל"צ, ולעבור אותה בתום סדרה מותחת במיוחד שהסתיימה ב-2:3.במשחק הראשון בסדרה בין שני המועדונים הוותיקים והמעוטרים נקבל תשובה נוספת לשאלה שמעסיקה פרשנים רבים: האם עדיף להיות ברצף משחקים מעייף אך כזה ששומר על קצב משחק, או שמא מנוחה ארוכה כמו זו שהייתה לאשדוד דווקא מועילה לספורטאיות.
בשלושת המשחקים בין הקבוצות העונה ניצחה הקבוצה מעיר הנמל – במחזור השני במשחק אותו אירחה, בתום דרמה ענקית במשחק בו התארחה ברמלה בתום הסיבוב השני, וגם במשחק שהתקיים באשדוד במסגרת הבית העליון. הרקורד הזה עשוי לסמן על פייבוריטית בסדרה, אך רמלה כבר הוכיחה שהיא יודעת להפתיע את כולם.
לו"ז המשחקים
7.4  חמישי, 21:00 – אשדוד – רמה
11.4 שני – 18:30 – רמלה – אשדוד
14.4 חמישי – 19:00 – אשדוד – רמלה
18.4 – שני -18:40 – רמלה אשדוד
משחק חמישי – יום א'/ב' 24/25 אפריל – טרם נקבע.