יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי הפניקס חיפה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד א.ס רמה"ש נווה דוד רמלה מכבי רמת גן הפועל בני פתח תקווה אליצור ויראלי תל אביב אליצור חולון בנות הרצליה

מחר: רמלה ואשדוד במשחק המרכזי של המחזור השני

משחקי המחזור השני יימשכו ביום שני (שעה ראשית 19:00), כשמכבי רמת גן תארח את מכבי הפניקס חיפה # משחקים נוספים: אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון - בנות הרצליה, אליצור ויראלי ת"א - הפועל בני פ"ת
23/10/2021
מחר: רמלה ואשדוד במשחק המרכזי של המחזור השני
אליצור נווה דוד רמלה תתארח מחר (19:00) אצל מכבי אשדוד במשחק המסקרן של המחזור השני, שיפגיש את הפיינאליסטית של העונה שעברה מעיר הנמל עם הטוענת לכתר והנציגה הישראלית ביורו קאפ מרמלה.
המשחק הוקדם מיום שני בשל משחקה של רמלה ביורוקאפ ביום רביעי הקרוב בטורקיה מול קייסריספור. אם באירופה הקבוצה של שירה העליון עדיין לא מוצאת את עצמה ורשמה שני הפסדים בשני משחקיה הראשונים, הרי שאת עונת המשחקים בליגת אתנה ווינר בכדורסל לנשים היא פתחה ברגל ימין עם ניצחון במחזור הפתיחה על בנות הרצליה. אשדוד, לעומת זאת, פתחה את העונה פחות טוב עם הפסד 80:60 בראשון לציון.המחזור השני נפתח כבר אתמול עם ניצחון מותח של הפועל ראשל"צ בחוץ על א.ס. רמה"ש (73:74) וייתכן מאוד שגם שלושת המשחקים שישלימו אותו מחרתיים (יום שני, שעה ראשית 19:00) יהיו צמודים.
המשחק המסקרן ביותר יפגיש את מי שמכוונות לצמרת הגבוהה, מכבי רמת גן ומכבי הפניקס חיפה. אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון, שהפסידה במשחק רב-נקודות לדאבליסטית מכבי רמת גן  במחזור הפתיחה, תנסה לנצח לראשונה העונה את בנות הרצליה. העולה החדשה אליצור ויראלי ת"א, שנתנה פייט אבל חזרה בידיים ריקות מהמשחק בחיפה, מקווה גם היא לניצחון ראשון מול הפועל בני פ"ת.

צילומים: עודד קרני, ספי מגריזו