יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

אליצור תל אביב, העולה החדשה לליגת העל לנשים בכדורסל, חתמה על הסכם חסות עם חברת הפרסום ויראלי

יוסף זילברברג, הבעלים ומנכ"ל ויראלי: "ויראלי שמחה להעניק חסות ראשית לקבוצה האדירה הזו שנותנת השראה לכולנו".
22/09/2021
אליצור תל אביב, העולה החדשה לליגת העל לנשים בכדורסל, חתמה על הסכם חסות עם חברת הפרסום ויראלי
קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור ת"א, העולה החדשה לליגת העל לנשים, חתמה על הסכם חסות ראשית עם חברת הפרסום ויראלי, אחת מחברות הפרסום המובילות בישראל בעולמות הדיגיטל. שמה של הקבוצה שונה לאליצור ויראלי תל אביב כשלוגו החברה יופיע על מדי המשחק הרשמיים שלה.

יוסף זילברברג, הבעלים ומנכ"ל ויראלי אמר בהתרגשות לאחר חתימת ההסכם: "בעולם השיווק והפרסום, החתירה הקבועה ליעדים מדידים והדיוק בקליעה למטרה, יוצרים חיבור טבעי עם עולם הספורט ההישגי. אליצור ויראלי תל אביב היא אחת מקבוצות הכדורסל המוערכות בהובלת דניאלה ראובן, מאמנת נחושה וערכית שעבורה ההתמדה, העוצמה והאיכות שנשים מביאות איתן לכל תחומי החיים מהווים ערך עליון. ויראלי שמחה להעניק חסות ראשית לקבוצה האדירה הזו שנותנת השראה לכולנו".

דניאלה ראובן, מאמנת אליצור ויראלי תל אביב אמרה לאחר החתימה: "אני שמחה מאוד על שיתוף הפעולה עם ויראלי - חברת הפרסום המובילה בתחומה בישראל. כבר בשיחה הראשונה עם יוסף זילברברג, מנכ"ל החברה, הרגשתי חיבור אמיתי וכי יש הלימה מוחלטת בין ערכי הקבוצה לערכים בהם מאמינה החברה. אין לי ספק כי שיתוף הפעולה יהיה פורה לשני הצדדים ואין מאושרת ממני לפתוח את עונת המשחקים בעוד כשלושה שבועות בתחושה של שותפות מלאה ואמיתית".


בצילום מימין: יוסף זילברברג ודניאלה ראובן

אליצור ויראלי תל אביב, העולה החדשה לליגת העל לנשים בכדורסל אחרי שזכתה באליפות הליגה הלאומית בעונה שעברה. הקבוצה קיימת מאז 1970 ומחזיקה בשיא מרשים של 14 אליפויות ברציפות ועוד 10 גביעי המדינה בין השנים 1977 ל-1990. בין שחקניות העבר הגדולות של הקבוצה ניתן למנות את אורלי גרוסמן, ענת דרייגור, חנה הוכמן-רבינוביץ', נטע כנעני, אורית ליטני וציפי לבני, לימים ממלאת מקום ראש הממשלה ושרת החוץ, אורית ליטני, מאמנת אליצור ויראלי ת"א היא דניאלה ראובן, שבעונה שעברה הגיעה לגמר הפלייאוף בליגה הלאומית כמאמנת הפועל כפר סבא. בעבר שימשה כעוזרת המאמן של אלי רבי בעונת הדאבל האחרונה של אליצור רמלה.

באליצור ויראלי ת"א חתומות מספר שחקניות ישראליות דוגמת ירדן דנן, רוני זהות, נוי לפושניאנסקי וגל שקורי. אתן ישחקו השחקניות הזרות דיג'ונאי קרינגטון מקבוצת הקונטיקט סאן ב-WNBA והקלעית קיארה לזלי שנבחרה בבחירה ה-10 בדראפט ה-WNBA