יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי הפניקס חיפה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד א.ס רמה"ש נווה דוד רמלה מכבי רמת גן הפועל בני פתח תקווה אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

מכבי עירוני רמת גן, צירפה לצוות המקצועי שלה את מאמן הכושר הוותיק רוני גוטליב

רמת גן מינתה גם את יוני בריסק, כעוזרו של רועי לזר
14/09/2021
 מכבי עירוני רמת גן, צירפה לצוות המקצועי שלה את מאמן הכושר הוותיק רוני גוטליב
אלופת המדינה לנשים בכדורסל ומחזיקת גביע המדינה לעונת המשחקים 2020/2021, מכבי עירוני רמת גן, צירפה לצוות המקצועי שלה את מאמן הכושר הוותיק רוני גוטליב, בעל ידע עצום וניסיון מקצועי רב בתחום. גוטליב יעבוד לצידו של מאמן הקבוצה רועי לזר, אתו עבד בשלוש השנים האחרונות בנבחרת הנערות.גוטליב שימש כמאמן כושר בקבוצות הגברים בכדורסל של הפועל ירושלים, מכבי ראשל"צ ובני השרון, את נבחרות הנשים של ישראל בכדורסל בכל הגילאים במשך כעשר שנים  ואת נבחרת הגברים של ישראל בכדורגל לצידו ווילי רוטנשטיינר בקמפיין יורו 2020.

בנוסף,עבד במשך שלוש שנים כמאמן הכושר של נבחרת צ'כיה לצידו של רונן (ננו) גינזבורג והיה שותף להשיג הגדול של הנבחרת הצ'כית ב-2015 בה סיימה במקום השביעי באליפות אירופה .רוני גוטליב, בעל תואר שני במדעי הספורט, משמש גם כמרצה לכושר גופני במכללה האקדמית בוינגייט.

רמת גן מינתה גם את יוני בריסק, כעוזרו של רועי לזר. בריסק עובד באגודה כמאמן קבוצות הנערות אותן ימשיך לאמן בנוסף לעבודתה בקבוצה הבכירה של המועדון.