יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי הפניקס חיפה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד א.ס רמה"ש נווה דוד רמלה מכבי רמת גן הפועל בני פתח תקווה אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

ברניס מוסבי חתמה במכבי הפניקס חיפה

בעונה שעברה שיחקה עם קבוצתה פרומיטיי ביורוקאפ בשורותיה רשמה 18.7 נקודות בממוצע למשחק.
03/09/2021
ברניס מוסבי חתמה במכבי הפניקס חיפה
קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי הפניקס חיפה, הודיעה הבוקר על החתמתה של ברניס מוסבי (37, 1.86 מטר) בוגרת מכללת ביילור היוקרתית ב-2007 היא נבחרה במקום ה-6 בדראפט האמריקני על ידי הוושינגטון מיסטיקס ומאז שיחקה שנים רבות בספרד, עונה אחת בישראל במדי אליצור חולון בעונת 2013/14 ובעונה שעברה באוקראינה שיחקה עם קבוצתה פרומיטיי ביורוקאפ בשורותיה רשמה 18.7 נקודות בממוצע למשחק ו-6 כדורים חוזרים בממוצע למשחק.

ברניס מוסבי מצטרפת לדיינה אוואנס ואוג'ו אוגוקה כזרה השלישית של הקבוצה עם הישראליות ששיחקו בקבוצה בעונה שעברה שהד עבוד, אופיר קסטן,תמר זינגר, נור כיוף, שי אלון ויעל טויטו מבני יהודה (ליגה לאומית) שהצטרפה לקבוצה. בכך סגרה  חיפה את הסגל שלה לעונה הקרובה שתיפתח ב-18 באוקטובר.

מאמן הקבוצה עומרי צירלין אמר לאחר ההחתמה: "מוסבי היא שחקנית מגוונת ומוכשרת עם ניסיון עשיר באירופה המכירה את הליגה שלנו. בקבוצה עם  סגל צעיר מאד חשוב היה להביא שחקנית עם ניסיון בכל מעמד אפשרי. מוסבי תביא לקבוצה יכולות ייצור נקודות בדרכים שונות וגם מנהיגות בחדר ההלבשה".