יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

ליאור מור הצטרף לצוות הניהול של א.ס רמת השרון

ישמש כמנהל הקבוצה ויהיה אחראי על תחום השיווק וקשרי הקהילה בקבוצה.
31/08/2021
ליאור מור הצטרף לצוות הניהול של א.ס רמת השרון
קבוצת הנשים בכדורסל של א.ס רמת השרון צירפה את ליאור מור לצוות הניהול של המועדון. מור ישמש כמנהל הקבוצה ויהיה אחראי על תחום השיווק וקשרי הקהילה בקבוצה.מור, בעל תואר בחינוך ובטיפול ובעל ניסיון רב כמנהל בתחום הנוער והצעירים בקהילה הינו  בעל ידע רב בכדורסל נשים עוקב ומלווה את התחום שנים רבות הן כיועץ מקצועי והן בתחום התקשורת ככתב וכעורך באתר יורובאסקט וככתב וכפרשן באתר ספסל.

אלי רבי מנהל המועדון: " אני שמח מאד על צירופו  של ליאור מור, חסיד גדול של כדורסל נשים ובעל ידע אדיר על הענף בכל רחבי העולם. לאורך השנים נעזרתי בו לא מעט, לאיסוף אינפורמציה על שחקניות בהן הייתי מעוניין ובנוסף, קבוצות ונבחרות לאומיות, מולן הייתי אמור לשחק. הוא מגיע לתפקיד עם המון מוטיבציה, המון רעיונות ומבחינתי הוא אמור להיות דמות מפתח בעונה הקרובה".

ליאור מור אמר: אני שמח וגאה להיות חלק ממועדון הכדורסל של א.ס. רמת השרון. ההזדמנות לשלב בין כדורסל ובמיוחד כורסל הנשים ויצירת שיתוף פעולה בקהילה כמו גם העבודה המשותפת עם אנשי כדורסל ברמה הגבוהה ביותר כמו אלי רבי  והמאמן אוהד גל  היא ברוכה ביותר ומלאת תקווה לעתיד הקבוצה"