יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

שחקנית הציר גלורי ג'ונסון חתמה באליצור נווה דוד רמלה

גונסון, בוגרת אוניברסיטת טנסי (2012), היתה בחירה רביעית בדראפט.
09/07/2021
שחקנית הציר גלורי ג'ונסון חתמה באליצור נווה דוד רמלה
קבוצת הנשים של אליצור נווה דוד רמלה הודיעה היום על החתמתה של שחקנית הציר גלורי ג'ונסון (31, 1.91 מטר) כשחקנית זרה שנייה המצטרפת למועדון אחרי אמה קאנון. גונסון, בוגרת אוניברסיטת טנסי (2012) שהיתה בחירה רביעית בדראפט ה-WNBA   והצטרפה לקבוצת הטולסה שוק בשורותיה שיחקה ארבע עונות היתה שחקנית משמעותית מאד בקבוצה. בהמשך, עברה לדאלס שרכשה את הטולסה שוק והיא שיחקה בשורותיה ארבע עונות נוספות.

לג'ונסון ניסיון מקצועי עשיר בקבוצות יורוליג ברוסיה וטורקיה והיא נחשבה לאחת השחקניות הבכירות ביורוליג. לאחר שקיבלה אזרחות במונטנגרו הצטרפה לנבחרת הלאומית שלה (2019), היתה שותפה להופעתה של נבחרת מונטנגרו באליפות אירופה וסיימה אותה עם נתונים סטאטיסטיים מרשימים: 14.5 נקודות בממוצע למשחק ו-7.8 כדורים חוזרים בממוצע למשחק.

ברמלה מאמינים שבעזרת הקהל הביתי המלווה את הקבוצה ותחושת הביתיות ג'ונסון שתשחק בקבוצה במעמד של בוסמנית גם באירופה תסייע רבות לקבוצה להתמודד עם  כל האתגרים המקצועיים העומדים בפני הקבוצה.

נסים רון, המנהל המקצועי של אליצור נווה דוד רמלה אמר לאחר ההחתמה: "גלורי ג'ונסון היא שחקנית איכותית מאד שתסייע לנו להגיע להישגים. העובדה שהיא מחזיקה בדרכון אירופאי תאפשר לה לשחק במעמד של שחקנית זרה, בליגה הישראלית ובאירופה כשחקנית במעמד של בוסמנית, כך שנוכל לשמור על אותו סגל בכל המסגרות בהן נשחק".