יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

אופיר לביא תצא בקרוב לעונה שניה בקבוצת בראנדיס נאד לאבם בצ'כיה

לביא פתחה את העונה שעברה בקבוצה הצ'כית אך בחלוף ארבעה משחקים מפתיחת העונה, ולאחר המתנה בת מספר חודשים, נאלצה לשוב לארץ בעקבות מגפת הקורונה שקטעה את המשך המשחקים.
14/06/2021
אופיר לביא תצא בקרוב לעונה שניה בקבוצת בראנדיס נאד לאבם בצ'כיה
אופיר לביא (24, 1.61 מטר) תצא בקרוב לעונה שניה בקבוצת בראנדיס נאד לאבם בצ'כיה. לביא פתחה את העונה שעברה בקבוצה הצ'כית אך בחלוף ארבעה משחקים מפתיחת העונה, ולאחר המתנה בת מספר חודשים, נאלצה לשוב לארץ בעקבות מגפת הקורונה שקטעה את המשך המשחקים. היא סיימה את העונה במדי רמת השרון בליגת העל (4.6 נקודות, 44.4% לשלוש ב-17 דקות בממוצע למשחק).

בראנדיס נאד לאבם משחקת בליגה השנייה בצ'כיה ולביא תשמש בה אחת משתי השחקניות הזרות, לצד סנטרית אמריקאית.
"אני מאוד שמחה לחזור לקבוצה שלי בצ'כיה", אמרה אופיר בעקבות החתימה, "ומרגישה שיש לי הרבה מה להוכיח, כמו גם לנו כקבוצה. מקווה שבעונה הבאה משחקי הליגה לא יעצרו כמו בעונה שעברה. הפעם אני יודעת לאן אני מגיעה, מכירה את השחקניות, את הצוות ואת המערכת, ובטוחה שהדברים יעברו באופן חלק יותר".

לביא הוסיפה: "אני מצפה להוביל את הקבוצה ולנסות להעלות אותה לליגה הבכירה. אני בטוחה שכל ניסיון של משחק באירופה יעזור לי בהמשך הקריירה". בנוסף לפעילותה כשחקנית תשמש לביא גם כמאמנת ליכולות אישיות עבור ילדות צעירות בגילאי 17-12 המשחקות במועדון.