יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

אילה רוט הצטרפה להפועל בני פתח תקווה

קבוצת הנשים של הפועל בני פתח תקווה הודיעה הבוקר על צירופה של הגארדית אילה רוט (21, 1.68 מטר) לקבוצה ותשחק בשורותיה בעונת המשחקים הקרובה 2021/2022.
14/06/2021
אילה רוט הצטרפה להפועל בני פתח תקווה
קבוצת הנשים של הפועל בני פתח תקווה הודיעה הבוקר על צירופה של הגארדית אילה רוט (21, 1.68 מטר) לקבוצה ותשחק בשורותיה בעונת המשחקים הקרובה 2021/2022.רוט בוגרת מחלקת הנערות של מכבי רעננה, היתה מעמודי התווך של המחלקה הצעירה ברעננה, שיחקה גם בנבחרות הצעירות של ישראל ובהמשך עלתה לקבוצה הבוגרת של מכבי רעננה. משם עברה לאליצור חולון ובעונה האחרונה רשמה ממוצע של 4.5 נקודות למשחק

הפועל בני פתח תקווה תהיה הקבוצה השלישית של רוט בליגת העל, והיא צפויה לקבל תפקיד משמעותי במערך המקצועי ההולך ונבנה של הקבוצה.

אילה רוט אמרה לאחר החתימה בקבוצה: אני מאמינה בעצמי ובקבוצה ויודעת שבעונה הקרובה נעשה דברים יפים. לא אסתיר את התרגשותי הגדולה".

רועי לוין, מאמן הקבוצה אמר לאחר ההחתמה:״רוט היתה מהשחקניות הראשונות שפנינו אליהן במטרה לצרף אותה לקבוצה שלנו. אני מאמין בה מאד וביכולות שלה להוביל את הקבוצה קדימה כשחקנית מובילה. מעבר ליכולות שלה, היא מביאה אתה אנרגיות טובות לכל מקום שהיא נמצאת בו. אני שמח מאוד שהצלחנו להחתים אותה״.

גיל סלע המנהל המקצועי של המועדון אמר: " שנתיים אני מנסה להביא את רוט אלינו. סוף סוף השנה זה הצליח. אני מאד אוהב את האנרגיות שלה. בדומה להדר חדד ניתן לה את המפתחות להוביל את הקבוצה".