יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

גילי אייזנר חתמה באליצור נווה דוד רמלה

אייזנר העמידה בעונה האחרונה ממוצעים של 11.8 נקודות למשחק, 6.2 אסיסטים בממוצע למשחק ו-5 כדורים חוזרים בממוצע למשחק. רמת השרון החתימה את שאטורי ווקר-קימברו.
13/06/2021
גילי אייזנר חתמה באליצור נווה דוד רמלה
קבוצת הנשים של אליצור נווה דוד רמלה הודיעה הבוקר על צירופה של גילי אייזנר (20, 1.76 מטר) שחקנית נבחרת ישראל והפועל ראשון לציון בשלוש השנים האחרונות לשורותיה. אייזנר העמידה בעונה האחרונה ממוצעים של 11.8 נקודות למשחק, 6.2 אסיסטים בממוצע למשחק ו-5 כדורים חוזרים בממוצע למשחק.

מיד לאחר חתימת ההסכם בלשכת ראש עיריית רמלה מיכאל וידל אמרה גילי אייזנר: "אני שמחה, גאה ונרגשת להצטרף לאליצור נווה דוד רמלה ומחכה כבר לתחילת האימונים".קבוצת א.ס. רמת השרון הודיעה הבוקר על החתמתה של שאטורי ווקר-קימברו (25, 1.80 מטר) לעונת המשחקים הקרובה 2021/2022 שתיפתח באוקטובר.

ווקר-קימבו היא בוגרת אוניברסיטת מרילנד ונבחרה שישית בדראפט ה-WNBA בשנת 2017 ושיחוקה במשך ארבע עונות במדי הוושינגטון והפיניקס. היא שיחקה גם במספר קבוצות בכירות בסלובקיה, הונגריה ופולין.בשלוש השנים האחרונות שיחקה עם קבוצותיה ביורוקאפ והיתה אחת מהמצטיינות במפעל זה.

צילום: אליצור נווה דוד רמלה.