יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ נווה דוד רמלה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש מכבי רמת גן אליצור חולון הפועל בני פתח תקווה אליצור ויראלי תל אביב בנות הרצליה מכבי אשדוד

דניאלה ראובן מונתה למאמנת אליצור תל אביב

קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור ת"א העולה החדשה לליגת העל לנשים בכדורסל, הודיעה הבוקר על מינויה של דניאלה ראובן למאמנת הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה 2021/2022. תהא זו עבור ראובן עונה ראשונה כמאמנת ראשית בליגת העל לנשים.
11/06/2021
דניאלה ראובן מונתה למאמנת אליצור תל אביב
קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור ת"א העולה החדשה לליגת העל לנשים בכדורסל, הודיעה הבוקר על מינויה של דניאלה ראובן למאמנת הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה 2021/2022. תהא זו עבור ראובן עונה ראשונה כמאמנת ראשית בליגת העל לנשים. אליצור ת"א העפילה לליגת העל עם מאזן של 17 ניצחונות ו-4 הפסדים בכל העונה.

ראובן, בעלת ניסיון אימון בנבחרת הצעירות של ישראל, אימנה בעונה האחרונה את הפועל כפר סבא, אותה הובילה לגמר הפליי אוף בליגה הלאומית. קודם לכן שימשה כעוזרת מאמן לצידו של אלי רבי באליצור נווה דוד רמלה והיתה שותפה לזכייה בתואר הכפול האחרון של רמלה: אליפות וגביע. 

דניאלה ראובן אמרה: "אני נרגשת מאד על הבחירה בי כמאמנת אליצור ת"א, ומודה להפועל כפר סבא על עונה חלומית שענתה על כל הציפיות. אני עוזבת בית חם עם צוות מקצועי ושחקניות שלעולם לא אשכח ומתחילה אתגר מקצועי חדש כמאמנת ראשית בליגת העל. אעשה כל שביכולתי כדי להוכיח להנהלת הקבוצה שהאמון שניתן בי היה מוצדק".