יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

דניאל אדאמס חתמה בחולון. קנישה בל חתמה בהפועל בני פתח תקווה

קבוצת הנשים של אליצור חולון, שתשחק בעונה הקרובה ביורוקאפ, ממשיכה להתחזק לקראת העונה הקרובה. הקבוצה הודיעה הבוקר על החתמתה של דניאל אדאמס. הפועל בני פתח תקווה החתימה לעונה הקרובה את הגארדית קנישה בל
07/06/2021
דניאל אדאמס חתמה בחולון. קנישה בל חתמה בהפועל בני פתח תקווה
קבוצת הנשים של אליצור חולון, שתשחק בעונה הקרובה ביורוקאפ, ממשיכה להתחזק לקראת העונה הקרובה. הקבוצה הודיעה הבוקר על החתמתה של דניאל אדאמס, אחת השחקניות הטובות בליגה בישראל בשנים האחרונות.אדאמס (31, 1.88 מטר) חוזרת לקדנציה שניה בחולון, בשורותיה שיחקה בעונת 2017/2018 והובילה את הקבוצה למקום השני בליגה ולגמר גביע המדינה.


בעונה שעברה, שיחקה אדאמס במכבי בן בנות אשדוד, סגנית האלופה, ונבחרה לחמישיית העונה עם ממוצעים של 20 נקודות במשחק ו-12 כדורים חוזרים בממוצע למשחק.

אדאמס תחזור לשתף פעולה עם חברתה במיכללת טקסס אי אנד אם בעבר, כוכבת העל קלסי בון (29, 1.93 מטר) שחתמה בחולון לפני כחודש.יו"ר הקבוצה מנחם וידהורן אמר לאחר ההחתמה "דניאל אדאמס היא שובר שיוויון בליגה שלנו, וחשוב היה לנו לצרף אותה לשורותינו העונה. העובדה שהשתיים שיחקו בעבר במכללה עמה זכו יחד באליפות ב-2011, תסייע לנו בחיבור בין השחקניות בקבוצה. אני יכול לומר שאליצור חולון מעמידה בעונה הקרובה קו פנים שלא נראה שנים רבות כמותו בליגה".

קבוצה נוספת שהתחזקה היא הפועל בני פתח תקווה שהחתימה לעונה הקרובה  את הגארדית קנישה בל
(25, 1.75 מטר), ששיחקה בעבר באוניברסיטת מארקט עונה אחת ולאחר מכן שלוש עונות נוספות באוניברסיטת מינסוטה. היא נבחרה (בחירה 30) בדראפט 2019 במינסוטה לינקס  ב- WNBA . בעונת 2019/2020 שיחקה בל באליצור חולון  וסיימה עם ממוצעים של 17.2 נקודות למשחק ו-3.7 כדורים חוזרים בממוצע למשחק.